Hellas Verona – Inter 1:2 (kon.) | AC Milán – Lazio 3:2 (kon.) | AS Řím – Cagliari 3:2 (kon.)
Bologna – Atalanta BC 2:2 (kon.) | Neapol – Turín 1:1 (kon.) | Sampdoria – Sassuolo 2:3 (kon.)
Spezia – Janov 1:2 (kon.) | Udinese – Benevento 0:2 (kon.)
SSC Neapol
1:1 (0:0)
Turín FC
Středa 23.12.2020, 20:45 • Diego Armando Maradona Stadium, Neapol • Italská Serie A • 14. kolo

Zápas mezi Neapolí a Turínem končí asi zaslouženou dělbou bodů. Hosté byli nebezpeční a statečně čelili favoritovi. V prvním poločase měli šancí více, a proto šli v 56. minutě zaslouženě do vedení po krásné ráně obránce Armanda Izza. Neapol se poté nemohla dostat do hry a často nebyla přesná. Pomohly jí až střídání, které její hru oživily. Vyrovnávací gól nakonec vstřelil ve druhé minutě nastavení Lorenzo Insigne, více už však domácí chtít nemohli. Po tomto kole se Neapol propadla na páté místo, neboť ji přeskočil AS Řím a Sassuolo. Turín po této remíze dokonce spadl na místo poslední, i když dnes působil sympatickým dojmem.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. Na počtenou! (22:51:14)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:16.

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Giovanni Di Lorenzo (SSC Neapol).

90+5
    Fernando Llorente u přední tyče prodlužoval za sebe, ale jeho pobídka moc přesná nebyla. Míč propadl do zámezí a Sirigu bude vykopávat.

90+4
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Jacobo Segre.

90+4
    Neapol znovu posílá do vápna jeden míč za druhým. Cítí, že utkání ještě může zlomit na svou stranu.
    90+2. Lorenzo INSIGNE - 1:1

90+2
    Neapol právě vstřelila branku!
    Tentokrát to ale Azzurri zkusilo po levé straně a bylo úspěšné. LORENZO INSIGNE si na jeden dotek vyměnil míč se Zielińskim a poté technickou střelou trefil přesně k zadní tyči. Sirigu byl bez šance a Insigne je hrdinou svého týmu. 1:1. Asistence: Piotr Zieliński.

90+1
    Neapol sice působí na polovině hostů, ale víc než nepřesné centry zatím nevymyslela.

90
    Nastavovat se bude hned 6 minut. Turín stále drží jednobrankový náskok.

89
    Hostům se povedlo hru rozkouskovat, neboť kouč Giampaolo si až do posledních minut držel všechna střídání.

89
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Saša Lukić, přichází Soualiho Meïté.

88
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Simone Zaza.
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Mërgim Vojvoda.

87
    Dalším mužem, který v dnešním zápase inkasoval žlutou kartu, je neapolský záložník Eljif Elmas.

86
    Armando Izzo měl štěstí, že nedostal druhou žlutou kartu. Fauloval celkem důrazně a samozřejmě i kvůli tomu teď domácí protestují.

85
    Situace tři na tři, která rozhodně mohla skončit vyrovnávacím gólem! Hirving Lozano už měl v šestnáctce před sebou jen obránce a bránu. Bránícího hráče podstřelil, ale Sirigu byl na zemi včas.