Tampa – Chicago 5:2 (kon.) | Ottawa – Toronto 5:3 (kon.) | Buffalo – Washington 1:2 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Colorado – St. Louis 8:0 (kon.) | New Jersey – Boston 2:1 (po pr.)
Arizona – San Jose 5:3 (kon.)
New Jersey Devils
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Boston Bruins
Sobota 16.01.2021, 19:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Mějte hezký zbytek večera! (21:47:19)

Děkuji za pozornost a zvu vás ke sledování utkání mezi Arizonou a San Jose, které začíná za pár minut. V noci vám pak přineseme kompletní program všech zápasů NHL.

Hity: 23 – 15

Černou kaňkou je zranění Ondřeje Kašeho, který odstoupil ve druhé třetině po úderu Milese Wooda u mantinelu. Oficiální zprávou je zranění v horní části těla, tak doufejme, že se nejedná o otřes mozku.

Utkání končí! Chyběla vteřina a sedm desetin, abychom viděli samostatné nájezdy, ale v závěru nastavení New Jersey dokázalo zaútočit a rychlý běloruský útočník Jegor Šarangovič rozhodl o triumfu Devils.

64:58 Jegor ŠARANGOVIČ - 2:1

64:58
    Devils právě vstřelili branku!
    Neskutečné! Kyle Palmieri vyhodil puk, který Damon Severson poslal zadovkou do jízdy JEGOROVI ŠARANGOVIČOVI, který prostřelil Jaroslava Haláka a necelé dvě vteřiny před koncem prodloužení svou premiérovou trefou v NHL rozhoduje o vítězství New Jersey. Asistence: Damen Severson, Kyle Palmieri.

64:56
    Matt Grzelcyk pálí nepřesně, naopak se do útoku ženou ještě Devils!

64:42
    Zdá se, že Boston zakládá poslední akci tohoto zápasu. Času moc nezbývá.

64:17
    Znovu se ukázal mladý útočník New Jersey, který se z pravé strany neúspěšně tlačil před branku Bostonu.

63:55
    Jack Hughes zamíchal s pukem, který dostal do útočné třetiny a pobídl Travise Zajace, jehož střela míří nad branku.

63:37
    Patrice Bergeron se i díky dobře pracujícímu Jakubu Zbořilovi dostal ke střele, leč nepřesné.

63:05
    David Krejčí v útočném pásmu čekal na ideální čas k přihrávce na Jakea DeBruska, ale ten nezasáhl puk ideálně.

62:44
    Český útočník ve službách Devils se činil pro změnu v defenzivě, když nedovolil zakončit Mattu Grzelcykovi.

62:23
    Charlie Coyle chyboval v rozehrávce, čímž pobídl Pavla Zachu, ale toho vychytal skvělý Jaroslav Halák!

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 17. Wood (Smith, J. Hughes), 65. Šarangovič (Severson, Palmieri) – 38. Bergeron (Marchand)

New Jersey Devils: Blackwood (Wedgewood) – P. K. Subban, R. Murray, Severson, D. Kulikov, Smith, Tennyson – Šarangovič, J. Hughes (A), Palmieri – N. Gusev, Zacha, A. Johnsson – Wood (A), Zajac, J. Boqvist – Bastian, M. McLeod, Kuokkanen.
    Boston Bruins: Halák (T. Rask) – McAvoy, Lauzon, Carlo, Grzelcyk, K. Miller, J. Zbořil – Bjork, Bergeron (C), Marchand (A) – O. Kaše, Krejčí, DeBrusk – C. Smith, Coyle, N. Ritchie – Wagner, Kuraly, Frederic.

Rozhodčí: McIsaac, Pochmara – Kovachik, Flemington

Diváci: bez diváků