Edmonton – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Rangers – Pittsburgh 4:5 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Washington – Boston 4:3 (po pr.) | Tampa – Nashville 4:3 (kon.) | Detroit – Florida 2:3 (po pr.)
Carolina – Dallas 4:1 (kon.) | Montreal – Calgary 0:2 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:5 (kon.)
Anaheim – St. Louis 1:6 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 1:4 (kon.) | Buffalo – New Jersey 3:5 (kon.)
Detroit – Florida 2:3 (kon.) | Carolina – Dallas 4:3 (2:1 po s.n.)

Česká a slovenská stopa
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Kdo se postavil do brankoviště?
    John Gibson (ANA) – 3 zákroky, 3 OG, úspěšnost 50,0%, odchytal 02:06
    Ryan Miller (ANA) – 21 zákroků, 3 OG, úspěšnost 87,5%, odchytal 57:04.
    Jordan Binnington (STL) – 23 zákroků, 1OG, úspěšnost 95,8%, odchytal 60:03.

Naprosto zaslouženě vyhrává v tomto zápase hostující celek, který za výhrou šel od první minuty. Domácí hokejisté se dokázali prosadit jen jednou a nedokázali se soupeřem držet tempo hry. Body z tohoto zápasu berou Blues.

59:53
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Niko Mikkola – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Max Jones – 2 min., hrubost).

59:40
    Rána od modré čáry byla nepřesná.

59:32
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Blues, domácí tak mají ještě šanci upravit stav zápasu.

59:04
    Nicolas Deslauriers (Anaheim) to vzal na sebe, jeho tvrdou ránu vyrazil hostující brankář do ochranné sítě.

58:17
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, při přechodu do útočného pásma se hosté dostali do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.

57:52
    Komerční přestávka.

57:00
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase. Blues míří za jasnou výhrou, za kterou si tým šel od první minuty.

56:48
    Oskar Sundqvist (St. Louis) se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus dokázal zastavit brankář Anaheimu.

56:16
    Sam Steel (Anaheim) se sice dostal do útočného pásma, ale on ani jeho spoluhráči nedokázali vypálit.

55:47
    Blues byly od první minuty aktivnější, střelecky nyní vedou 29:23 a mají pětibrankový náskok.

55:14
    Jacob Larsson (Anaheim) rozehrává od své branky a už je v podstatě jasně, že domácí tým tento zápas prohraje.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, Blues kontrolují hru.

54:22
    Přesilovku domácí celek neproměnil, navíc si nevypracoval ani výraznější příležitost.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 17. Jones (Rakell, Getzlaf) – 1. Kyrou (B. Schenn, Krug), 1. Sanford (Perron, Parayko), 3. Kyrou (B. Schenn, Schwartz), 28. Perron (R. O'Reilly), 43. Clifford (Sundqvist), 46. Dunn (Sanford, Kyrou)

Anaheim Ducks: Gibson (3. R. Miller) – H. Lindholm, Shattenkirk, Fowler, Hakanpää, B. Hutton, Ja. Larsson – Jones, Getzlaf, Rakell – Heinen, Henrique, Silfverberg – Comtois, Steel, Backes – Deslauriers, Lundeström, Rowney.
    St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Scandella, Parayko, Krug, Faulk, Dunn, Mikkola – Sanford, R. O'Reilly, Perron – Schwartz, B. Schenn, Kyrou – Blais, Thomas, Hoffman – Clifford, Barbašev, Sundqvist.

Rozhodčí: Brenk, Morton – Rody, Gawryletz