Vrchlabí – Kladno 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Sokolov 6:4 (kon.) | Havířov – Slavia 5:1 (kon.)
Přerov – Jihlava 4:3 (1:0 po s.n.) | Kadaň – Ústí n/L 1:5 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:1 (kon.)
Třebíč – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Kolín – Litoměřice 2:4 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:6 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC ZUBR Přerov
4:3 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 03.02.2021, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 26. kolo

Tak to je tedy dokonalý obrat, který domácí předvedli! Čtyři minuty před koncem obdrželi branku na 1:3, která měla být hřebíkem do jejich rakve, ale přišla skvělá střela Svobody a teč Dostálka, která zápas poslala do prodloužení a posléze i nájezdů, v nichž byl jediným úspěšným řešitelem Číp. Taková ztráta může hosty hodně mrzet. Já se s vámi pro dnešek z přerovské MEO Arény loučím a u dalšího přenosu na počtenou! (19:41:03)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov. Autorem vítězné branky je RADEK ČÍP.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 2. Macuh (Dřímal), 57. Matěj Svoboda (Hrabal), 60. Dostálek (Zbořil), rozh. náj. Číp – 26. M. Zadražil, 33. T. Harkabus (Pekr), 56. Vítězslav Brož (D. Kolář)

1:0   Peter Lichanec (JIH)

HC ZUBR Přerov: Postava (Holík) – Mlčák, Hrabal, Forman, Zbořil (A), Suhrada, Dřímal – Dostálek, Pšurný (A), T. Doležal (C) – Číp, Hejcman, Süss – Ryšavý, Macuh, Štefka – Matěj Svoboda, Indrák, Goiš – Dobša.
    HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Žukov) – D. Kolář (A), Dundáček, Strejček, T. Černý, Eliáš, Bilčík, Mareš – Illéš, Skořepa (C), Čachotský (A) – Vítězslav Brož, Fronk, Juda – Pekr, M. Zadražil, T. Harkabus – Chlubna, Lichanec, T. Havránek.

Rozhodčí: Cabák, Vrba – Bohůnek, Hranoš