Třinec – Zlín 5:2 (kon.) | Litvínov – K. Vary 3:2 (po pr.) | Sparta – Pardubice 5:4 (1:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Liberec 1:2 (po pr.) | Plzeň – Motor ČB 5:4 (po pr.) | Kometa Brno – Vítkovice 0:4 (kon.)
Mountfield HK – Olomouc 3:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
5:4 (0:2, 2:1, 2:1 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 07.02.2021, 16:30Tipsport extraliga • 44. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:03:35)

Plzeň tak ze zápasu berou důležité dva body, na hosty z jihu Čech zbyl bod jeden. Prodloužení bylo hodně ovlivněné vyloučením Vydareného, protože nabídnutou početní výhodu parádní ranou zužitkoval Pavel Musil.

62:04 Pavel MUSIL - 5:4

62:04
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, druhý bod si pro sebe uzmula plzeňská Škodovka. Jakub Pour zastavil u mantinelu Romana Přikryla, puk si následně dostal k PAVLU MUSILOVI, který z mezikruží pořádně ostrou ránou propálil Strmeně. Asistence: Jakub Pour.

61:43
    Hosté vyhazují, Plzeň spěchá rychle zpět do útočného pásma.

61:27
    Milan Gulaš z levého kruhu míjí branku.

61:11
    René Vydarený ošklivě kolenem trefil Filipa Suchého a nyní musí být opravdu rád jen za dvě minuty.

60:32
    Zajímavá sitauce! Domácí branka byla posunutá, přesto hlavní rozhodčí nechal ve hře pokračovat, na druhé straně hledal Čerešňák Gulaše, leč ten se k puku nedostal.

60:01

Šedesát minut hry je za námi a my stále čekáme na vítěze. Blízko tomu byly České Budějovice, které opět ve třetím dějství vedly o dvě branky, ale Čerešňák bleskově korigoval a při hře bez brankáře srovnal odchovanec Motoru Milan Gulaš.

60:00
    59:42 Milan GULAŠ - 4:4

59:42
    Je vyrovnáno! MILAN GULAŠ nejprve střílel zblízka na první tyč, což hostující brankář ještě vystihl, následně ale propustil utajenou střelu plzeňského kapitána po ledě. Asistence: Peter Čerešňák.

58:41
    Po přihrávce Gulaše pálil z osy hřiště Kodýtek, ale branku netrefil.

58:21
    Hosté se pokoušeli trefit prázdnou bránu, nepovedlo se a po zakázaném uvolnění se opět bude vhazovat před Strmeněm.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37
    Frodl na střídačce, domácí to zkoušejí v šesti!

57:20
    Puk mimo mantinely. Domácí trenér na to reaguje a bere si oddechový čas.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 24. Dočekal (Čerešňák, Michnáč), 25. Kodýtek, 48. Čerešňák (P. Musil, L. Kaňák), 60. Gulaš (Čerešňák), 63. P. Musil (Pour) – 9. Toman (Vydarený, Ville), 13. Karabáček (Slováček, Z. Doležal), 40. D. Voženílek (Karabáček), 48. D. Voženílek (Z. Doležal, Slováček)

HC Škoda Plzeň: Frodl (Pavlát) – L. Kaňák, Čerešňák (A), Budík, Jiříček, Kvasnička, Stříteský – M. Lang, Kodýtek, Gulaš (C) – Suchý, P. Musil, Pour – Eberle, Kracík (A), Rob – Michnáč, Přikryl, Dočekal.
    Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Čiliak) – Vydarený (C), Plášil, Lytvynov, Kubíček, Štencel, Slováček – Jonák, D. Voženílek, Holec – Karabáček, R. Přikryl, Z. Doležal – Beránek, Toman, Ville – M. Novák (A), Gilbert, Alderson.

Rozhodčí: Kubičík, Vrba – Pešek, Rožánek

Diváci: hráno bez