Spišská N. Ves – Levice 5:3 (kon.) | Dubnica – Humenné 4:1 (kon.) | Topoľčany – Martin 5:2 (kon.)
Vlci Žilina – Trnava 4:1 (kon.) | Skalica – Pov. Bystrica 2:3 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
5:3 (1:2, 1:1, 3:0)
HK Levice
sk Pátek 12.02.2021, 17:00 • Stez Aréna • 1. liga (SR) • 29. kolo

Najproduktívnejší hráč domácich spečatil víťazstvo do prázdnej brány. Sympatické gesto od spoluhráčov po zranení Tyczynského. Domáci v tretej tretine vsietili 3 góly a po tom čo celý zápas doťahovali si pripisujú 3 body do tabuľky. No súper z Levíc sa rozhodne nemá za čo hanbiť, no záver zápasu im nevyšiel Ja sa s Vami lúčim a ďakujem za pozornosť. (19:21:58)

59:40
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Na strelu do prázdnej brány sa mohol v strednom pásme mohol ulakomiť už Romaňák, no nahral cez stred Ordzovenský a ten našiel naľavo pred bránou Tyczynského, ktorý to mal jednoduché.

57:57
    Melicherčík pomohol s rozohrávkou za vlastnou bránou.

57:45
    Vhadzovanie pred Kompasom.

56:35
    Hlaváč sa dostal do šance po krásnej prihrávke z druhej vlny, zakončiť v oslabení však nestihol, pretože bol zablokovaný.

56:32
    Hostia hrajú vo 4

56:05
    Vylúčenie v tíme HK Auto-Rácz Levice (Mcpherson – 2 min., nedovolené bránenie).

54:32
    2+10+10 za vrazenie na mantinel a nešportové správanie. Do zápasu už nezasiahne.

54:08
    Bertuzzi ukázal krásne sólo. Z vlastnej tretiny kde kľučkou oklamal súpera sa dostal až pred bránu. Už tomu chýbal, iba zásah do brány.