Ufa – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 5:1 (kon.) | Jaroslavl – Jokerit 5:0 (kon.)
Kazaň – N.Novgorod 4:1 (kon.)
CSKA Moskva
5:1 (0:0, 2:1, 3:0) Stav série: 2:0
Spartak Moskva
Pátek 05.03.2021, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Play-off KHL • Osmifinále

50:36
    Síly na ledě se vyrovnají. Maxim Mamin dostal dvě minuty za hákování.

50:25
    Arťom Blažijevskij se hodně těžko zvedal z ledu po souboji s Antonem Zlobinem. Hostující hráč je nakonec vyloučen za vysokou hůl.

45:03
    Domácí brankář Lars Johansson úmyslně vyhodil svou branku ze správného postavení. Za to tedy přichází dvouminutový trest.

39:25
    Konstantin Okulov si svou aktivitou v útočném pásmu vynutil faul na svou osobu. Za podrážení je vyloučen Arťom Fjodorov.

35:32
    Anton Slepyšev hokejkou potáhl obránce soupeře, který vyvážel puk ze svého obranného pásma. Forvard CSKA dostává trest za držení.

31:05
    Hosté si zahrají přesilovku. Za krosček je potrestán Andrej Loktionov.

21:49
    Hosté pokazili střídání a na ledě jich bylo moc. Dvě minuty tedy dostává jejich hráčská lavice.

08:52
    Po delší poradě rozhodčí opravdu sahají k dvěma minutám pro hráčskou lavici CSKA za příliš mnoho hráčů na ledě.

04:30
    Hostující Anton Zlobin je vyloučen za vražení na hrazení. CSKA si zahraje první přesilovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 23. Loktionov (M. Robinson, Leipsic), 39. Dahlbeck (Tělegin, Světlakov), 44. Šalunov (Okulov, Mamin), 51. Leipsic (Alexandr Popov), 60. Mamin (Ar. Sergejev, Šalunov) – 37. D. Višněvskij (Lehterä, Širokov)

CSKA Moskva: Lars Johansson (Šaryčenkov) – Ar. Sergejev, Dahlbeck, Rykov, Kiselevič (A), Blažijevskij, M. Robinson (A), Gilmour – Slepyšev, Andronov (C), P. Karnauchov – Okulov, Mamin, Šalunov – Alexandr Popov, Loktionov, Leipsic – Tělegin, Sorkin, Světlakov – Afanasjev.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Rylov (A), D. Višněvskij, Djuse, Nikišin, Zubarev, Kulik, Sokolov – Radil, Lehterä, Širokov (A) – Nikoncev (C), R. Hanzl, Fjodorov – Talalujev, Zubov, M. Cyplakov – Zlobin, Torčeňuk, Averšin – Kara.

Rozhodčí: Gamalej, Kulakov – Zacharenkov, Sadovnikov