Philadelphia – New Jersey 1:4 (kon.) | Washington – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Carolina – Columbus 2:1 (po pr.)
Montreal – Ottawa 3:2 (po pr.) | NY Islanders – NY Rangers 3:0 (kon.) | Toronto – Vancouver 5:1 (kon.)
Minnesota – St. Louis 4:3 (po pr.) | Colorado – San Jose 4:3 (kon.) | Chicago – Florida 4:5 (kon.)
Nashville – Dallas 1:0 (po pr.) | Arizona – Vegas 2:3 (po pr.) | Edmonton – Calgary 4:1 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 6:2 (kon.) | Detroit – Tampa 1:2 (kon.)

3. David Perron (STL) 1+0 (05:23:56)

Statistiky: Střely na bránu: 38-31; Zablokované střely: 6-7; Vhazování: 54%-46%; Hity: 19-23; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.

St. Louis nedokázalo popáté v řadě Minnesotu porazit poté, co dnes v závěru utkání dvakrát těsně minulo prázdnou bránu a poté přišel trest z hokejky Jonase Brodina, který poslal zápas do prodloužení. Aby toho nebylo málo, prodloužení ukončil další výstavní bombou bez přípravy Kevin Fiala a Blues získali pouze bod, přitom dvakrát vedli o dvě branky. Konečný výsledek tohoto zápasu. Minnesota Wild 4 St. Louis Blues 3.

62:16 Kevin FIALA - 4:3

62:16
    Minnesota právě vstřelila branku!
    KEVIN FIALA si vyměnil rychle puk s Ryanem Hartmanem a na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl k parádní střele bez přípravy, kterou propálil Jordana Binningtona a rozhodl – 4:3! Asistence: Mats Zuccarello a Victor Rask.

60:01

Jonas Brodin zachránil Minnesotu necelou minutu před koncem a potřetí v řadě bude muset vzájemné střetnutí rozhodnout prodloužení. Skóre po třetí třetině utkání. Minnesota Wild 3 St. Louis Blues 3.

60:00
    59:01 Jonas BRODIN - 3:3

59:00
    JONAS BRODIN vypálil na vrcholu mezikruží a jeho prudká rána bez přípravy prošla mezi nohama clonícího Nicka Bonina ke vzdálenější levé tyči! Minutu před koncem je vyrovnáno 3:3! Asistence: Kevin Fiala a Jared Spurgeon.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:46
    Brankář Kaapo Kähkönen vyrazil na střídačku a Minnesota zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

56:42
    Kaapo Kähkönen bez problému zastavil nahození Blues od modré čáry a po jeho snadném zákroku následuje komerční přestávka. Wild prohrávají o jediný gól.

55:42
    Joel Eriksson Ek měl dvě šance, zatímco Jared Spurgeon jednu, ani jeden z hráčů Wild si ale na skvěle chytajícího Jordana Binningtona nepřišel.
    54:09 Nico STURM - 2:3

54:09
    NICO STURM skvěle clonil před bránou a navíc parádně tečoval nahození od modré čáry za záda Jordana Binningtona, který zřejmě vůbec nic neviděl! Opět o gól. Asistence: Jonas Brodin.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 27. Zuccarello (Kaprizov, Dumba), 55. Sturm (Brodin), 59. Brodin (Fiala, Spurgeon), 63. Fiala (Zuccarello, V. Rask) – 17. Kyrou, 19. Blais (Bozak, Bortuzzo), 33. Perron (Mikkola, R. O'Reilly)

Minnesota Wild: Kähkönen (Talbot) – Spurgeon (C), Suter (A), Dumba, Brodin, Cole, Soucy – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Bjugstad, V. Rask, Fiala – Bonino, Sturm, Parise (A). Hlavní trenér: Dean Evason.
    St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Faulk, Scandella, Parayko (A), Walman, Bortuzzo, Mikkola – Perron, R. O'Reilly (C), B. Schenn (A) – Blais, Bozak, Schwartz – Kyrou, Thomas, Hoffman – Sanford, Barbašev, Clifford. Hlavní trenér: Craig Berube.

Rozhodčí: Wes McCauley, Steve Kozari. Čároví: Shandor Alphonso, Bevan Mills