Hibernians – Flora 0:3 (kon.) | Riga FC – Malmö 1:1 (kon.) | Lincoln – Fola 5:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – KF Teuta 1:0 (kon.) | Priština – Ferencváros 1:3 (kon.) | Mura – Škendija 5:0 (kon.)
Banja Luka – Kluž 2:1 (po pr.) | Budućnost Podgorica – Helsinki 0:4 (kon.) | Linfield – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.)
Shamrock – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Salihorsk – Ludogorec 0:1 (kon.) | Valur – Dinamo Záhřeb 0:2 (kon.)
FK Šachťor Salihorsk
0:1 (0:0)
PFK Ludogorec Razgrad
Úterý 13.07.2021, 21:30 • Stadion na Banovom brdu, Bělehrad • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (23:29:34)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:1. Rohy: 1:13. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:5.

Salihorsk v dvojzápase s Razgradem jako outsider nepropadl. Celou dobu kvalitně bránil a pustil favorita k minimálnímu počtu gólových šancí. Oba zápasy nakonec dopadly nejtěsnějším možným vítězstvím Razgradu. Na konečných 1:0 dnes upravil stav Despodov. Od 71. minuty už bylo o postupujícím jasno, běloruský mistr nekladl na neutrální půdě žádný odpor.

90+5

90+5
    Během poslední akce Razgrad trochu polevil v koncentraci. V mezeře mezi stopery se zjevil Podstrelov, ale střelou z nestabilního postavení Kahlinu vážněji neohrozil.

90+4
    Alex Santana měl napravo úplně volného Ikoka. V pokutovém území pak byl byl k vidění neúspěšný pokus o nůžky. Jmenovitě to byl Tekpetey.

90+3
    Igor Ivanović přenesl těžiště na levou stranu, ale bylo z toho jen rozšíření sbírky mizerných centrů o další dva kusy.

90+2
    Pár minut máme ještě před sebou. Celkově jich bylo nad rámec druhé půle přidáno pět.

90+1
    Střídání v týmu FK Šachtěr Salihorsk: ze hřiště odchází Jurij Kendyš, přichází Niktia Korzun.

90+1
    Hleb Ševčenko zatáhl za ruční brzdu v rodícím se protiútoku. Sudí vůbec poprvé vytáhl žlutou kartu.

90
    Bernard Tekpetey dostal od trenéra jen minimální minutáž, ale i tak se stihl uvést střelou z nějakých jednadvaceti metrů. Míči dal minimum razance, Gutor zapsal snadný zákrok.

89
    Po roztažení ze středu to vypadalo nadějně, jenže Podstrelov na okraji velkého vápna opět neprošel. Dobře proti němu vystoupil Verdon.

88
    Podstrelov měl v hlavě rychlý posun podél pravé autové čáry. Horní polovinou těla si však odrazil míč do zámezí.

87
    Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Pieros Sotiriou, přichází Bernard Tekpetey.

86
    Šachtěr ucpal vlastní vápno a vytlačil soupeře do bezpečnějších míst. O chvíli později pálil až Cauly Souza, ale bylo to hodně nepřesné.

84
    Střídání v týmu FK Šachtěr Salihorsk: ze hřiště odchází Július Szöke, přichází Igor Ivanović..

84
    Střídání v týmu FK Šachtěr Salihorsk: ze hřiště odchází Igor Stasevič, přichází Roman Begunov.

84
    Střídání v týmu FK Šachtěr Salihorsk: ze hřiště odchází Djordje Ivanović, přichází Dzmitrij Podstrelov.