Alaškert – Šeriff Tiraspol 0:1 (kon.) | Lincoln – Kluž 1:2 (kon.) | Ferencváros – Žalgiris Vilnius 2:0 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Omonia Nikósie 2:0 (kon.) | Rapid – Sparta 2:1 (kon.) | Celtic – Midtjylland 1:1 (kon.)
GNK Dinamo Záhřeb
2:0 (0:0)
Omonia Nikósie
Úterý 20.07.2021, 20:00 • Stadion Maksimir, Záhřeb • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:00:30)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:10. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:6.

Je konec. Dinamo Záhřeb v dnešním zápase vyhrálo 2:0 a Omonia Nikósie bude mít o odvetě hodně práce. Ve 27. minutě mohl poslat hosty do vedení Ďuriš, ale jeho rána letěla vedle. Ve 36. minutě se Petkovič ocitl ve velké možnosti, ale jeho obě střely zblokoval soupeř. V nastavení poločasu mohl rozvlnit síť Majer, ale jeho hlavička šla nad svatyni soupeře. V 58. minutě šli hosté málem do vedení, ale střela Diskeruda byla zblokována. V 65. minutě už se ale Záhřeb dočkal branky, kterou vsítil Majer. V 81. minutě ještě zvýšil vedení Jakič a Dinamo tak vyhrálo.

90+4

90+4
    Domácí mužstvo už si hlídá tento náskok od odvety a do závěrečného hvizdu nebude chtít půjčit míč soupeři.

90+3
    Ovšem přihrávka do běhu z kopačky hostujícího hráče nepřinesla nic vážnějšího.

90+2
    Dinamo přišlo o míč na polovině soupeře a Nikósie má k dispozici autové vhazování.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Tzionis pálil ze střední vzdálenosti, ale pouze nad svatyni Livakoviče.

88
    Ovšem ze standardní situace hostů byl pouze brejk Dinama, který ale nepřinesl tentokrát nic vážnějšího.

87
    Jakič nyní uviděl žlutou kartu za svůj faul, když stáhl k zemi Tzionise.

87
    Posléze se ovšem do brejku dostal Záhřeb, ale gólman Fabiano včas vyběhl ze své kasy a poslal míč do bezpečí.

86
    Ristovski nic neriskoval a raději zakopl míč do zámezí. Omonia tak má k dispozici autové vhazování na polovině Záhřebu.

85
    Opět je u míče domácí celek, který nikam nespěchá a pohodě drží míč na své polovině.

83
    Omonia Nikósie se snaží něco vymyslet směrem dopředu, ale míč skončil pouze v zámezí.

83
    Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Ďuriš, přichází Kakoulis.

82
    Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Ščepovič, přichází Loizou.
    81. Kristijan JAKIČ - 2:0

81
    Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
    Domácí mužstvo odskakuje do dvoubrankového vedení! Rohový kop rozehrál Lovro Majer nakrátko a posléze právě tato hvězda Dinama odcentrovala míč do vápna, který dopadl přesně na hlavu KRISTIJANA JAKIČE, jenž zakončil k levé tyči. Asistence: Lovro Majer.