Egypt – Španělsko 0:0 (kon.) | Mexiko – Francie 4:1 (kon.) | Nový Zéland – Jižní Korea 1:0 (kon.)
Pobř. slonoviny – Saúdská Arábie 2:1 (kon.) | Argentina – Austrálie 0:2 (kon.) | Japonsko – Jihoafr. republika 1:0 (kon.)
Honduras – Rumunsko 0:1 (kon.) | Brazílie – Německo 4:2 (kon.)
Pobřeží slonoviny
2:1 (1:1)
Saúdská Arábie
Čtvrtek 22.07.2021, 10:30 • International Stadium Jokohama • Olympijské hry - muži • Skupina D
Sledujte:

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (12:34:12)

Pobřeží slonoviny bude brát tři získané body všemi deseti. Cesta za tímto vítězstvím byla totiž enormně útrpná. Saúdská Arábie upozorňuje, že nebude týmem do počtu, všichni další účastníci skupiny D by si na ni měli dát pozor. Druhý poločas rozčísnul Franck Kessié, který se v 66. minutě otočil s míčem ve vápně a napálil ho na zadní tyč. Zápas pak mohl srovnat Sálim ad-Dawsárí, ale o radost jej připravilo břevno. Až do 73. minuty se utkání obešlo bez karty, pak ale přišlo celkem pět napomenutí, z nichž jedno mělo také červenou barvu. S turnajem se minimálně pro jeden zápas rozloučí Aboubacar Doumbia, který přitom přicházel jako střídající hráč až v 91. minutě. Konečný výsledek zápasu je 2:1.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:11.

90+8

90+7
    Žlutou kartu schytal ještě Salmán al-Farádž, který se také zapojil do hromadné potyčky.
    90+7. Červená karta

90+7
    Sotva přišel na hřiště, už dostává červenou kartu! Aboubacar Doumbia si vyšlápl na soupeře a inkasuje hodně zbytečný trest, který se podepíše na jeho případné účasti v další fázi turnaje.

90+6
    Na závěr přichází divoká strkanice, po níž se v bolestech válí Ajman al-Chulajf. Dokonce se drží za krk. Uvidíme v závěru ještě nějaké karty?

90+5
    Na zemi skončil Saúd Abdulhamíd, ale musí rychle na nohy. Míč se odrazil od jeho těla a Pobřeží slonoviny je jeden hvizd od vítězství.

90+5
    Snad poslední útok Saúdů. Nákop dopředu nicméně nezpracoval Sálim ad-Dawsárí.

90+4
    Svou sílu u rohového praporku ukázal Franck Kessié. Nezdá se, že by Saúdská Arábie mohla najít úspěšnou odpověď na jeho kilogramy.

90+3
    Sloni přece jen útočí, po centru do vápna si odražený míč sebral Aboubacar Doumbia. Podařilo se mu natáhnout časomíru, posléze přichází navíc faul Salmána al-Farádže. Lepší scénář si Pobřeží slonoviny ani nemohlo vysnít.

90+2
    Ismael Diallo po zisku míče okamžitě odpaluje, seč mu síly stačí. To bude taktika Pobřeží slonoviny pro následující desítky vteřin.