Tisková konference FK Teplice | (kon.) | | | Tisková konference FC Slovan Liberec | (kon.) |
Zahajovací ceremoniál | (kon.) |
Skif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Skif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Dvojskif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Dvojskif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Párová čtyřka - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Jednotlivci - kvalifikace (ženy) | Vítězka: A. San (KOR) (kon.) | | | Jednotlivci - kvalifikace (muži) | Vítěz: D. J. Kim (KOR) (kon.) |
konec
Jednotlivci - kvalifikace (muži)
Vítěz: D. J. Kim (KOR)
Jan Prošek
Konečné pořadí
Konečné pořadí
1. Deok Je Kim (KOR) 688 bodů
2. Brady Ellison (USA) 682
3. Jinhyek Oh (KOR) 681
4. Woojin Kim (KOR) 680
5. Hiroki Muto (JPN)678
6. Steve Wijler (NED) 675
7. Šao-süan Wej (CHN) 674
8. Sjef van den Berg (NED) 670
9. Denis Gankin (KAZ) 669
10. Mete Gazoz (TUR) 669
Startovní listina
1. Gijs Broeksma (NED)
2. Jialun Li (CHN)
3. Steve Wijler (NED)
4. Dapeng Wang (CHN)
5. Sjef van den Berg (NED)
6. Shaoxuan Wei (CHN)
7. Chih-Chin Tang (TPE)
8. Patrick Huston (GBRú
9. Yu-Cheng Deng (TPE)
10. James Woodgate (GBR)
11. Chun-Heng Wei (TPE)
12. Tom Hall (GBR)
13. Denis Gankin (KAZ)
14. Alviyanto Prastyadi (INA)
15. Sanzhar Mussajev (KAZ)
16. Arif Dwi Pangestu (INA)
17. Ilfat Abdullin (KAZ)
18. Ega Riau Agatha (INA)
19. Florian Unruh (GER)
20. Atana Das (IND)
21. Anuar Khairul Mohamad (MAS)
22. Pravin Jadhav (IND)
23. Marcus D'almeida (BRA)
24. Tarundeep Rai (IND)'
25. Jean-Charles Valladont (FRA)
26. Jeff Henckels (LUX)
27. Thomas Chiraul (FRA)
28. Nicholas D'amur (ISV)
29. Pierre Plihon (FRA)
30. Vu Phi Hoang Nguyen (VIE)
31. Jack Williams (USA)
32. Taylor Worth (AUS)
33. Brady Ellison (USA)
34. Ryan Tyack (AUS)
35. Jacob Wukie (USA)
36. David Barnes (AUS)
37. Felipe Daniel Pineda (COL)
38. Crispin Duenas (CAN)
39. Milad Vaziri Teymoorlooei (IRL)
40. Galsan Bazaržapov (ROC)
41. Areneo David (MAW)
42. Mete Gazoz (TUR)
43. Laszlo Matyas Balogh (HUN)
44. Dan Olaru (MDA)
45. Itay Shanny (ISR)
46. Slawomir Naploszek (POL)
47. Mauro Nespoli (ITA)
48. Youssof Tolba (EGY)
49. Woojim Kim (KOR)
50. Antti Vikström (FIN)
51. Jinhyek Oh (KOR)
52. Andres Aguilar (CHI)
53. Deok Je Kim (KOR)
54. Žiga Ravnikar (SLO)
55. Jarno de Smedt (BEL)
56. Oleksii Hunbin (UKR)
57. Yuki Kawata (JPN)
58. Ruman Md Shana (BAN)
59. Takaharu Furukawa (JPN)
60. Daniel Castro (ESP)
61. Hiroki Muto (JPN)
62. Otgonbold Baatarkhuyag (MGL)
63. Mohamed Hammed (TUN)
64. Luis Alvarez (MEX)
Konečné pořadí
1. Deok Je Kim (KOR) 688 bodů
2. Brady Ellison (USA) 682
3. Jinhyek Oh (KOR) 681
4. Woojin Kim (KOR) 680
5. Hiroki Muto (JPN)678
6. Steve Wijler (NED) 675
7. Šao-süan Wej (CHN) 674
8. Sjef van den Berg (NED) 670
9. Denis Gankin (KAZ) 669
10. Mete Gazoz (TUR) 669
Startovní listina
1. Gijs Broeksma (NED)
2. Jialun Li (CHN)
3. Steve Wijler (NED)
4. Dapeng Wang (CHN)
5. Sjef van den Berg (NED)
6. Shaoxuan Wei (CHN)
7. Chih-Chin Tang (TPE)
8. Patrick Huston (GBRú
9. Yu-Cheng Deng (TPE)
10. James Woodgate (GBR)
11. Chun-Heng Wei (TPE)
12. Tom Hall (GBR)
13. Denis Gankin (KAZ)
14. Alviyanto Prastyadi (INA)
15. Sanzhar Mussajev (KAZ)
16. Arif Dwi Pangestu (INA)
17. Ilfat Abdullin (KAZ)
18. Ega Riau Agatha (INA)
19. Florian Unruh (GER)
20. Atana Das (IND)
21. Anuar Khairul Mohamad (MAS)
22. Pravin Jadhav (IND)
23. Marcus D'almeida (BRA)
24. Tarundeep Rai (IND)'
25. Jean-Charles Valladont (FRA)
26. Jeff Henckels (LUX)
27. Thomas Chiraul (FRA)
28. Nicholas D'amur (ISV)
29. Pierre Plihon (FRA)
30. Vu Phi Hoang Nguyen (VIE)
31. Jack Williams (USA)
32. Taylor Worth (AUS)
33. Brady Ellison (USA)
34. Ryan Tyack (AUS)
35. Jacob Wukie (USA)
36. David Barnes (AUS)
37. Felipe Daniel Pineda (COL)
38. Crispin Duenas (CAN)
39. Milad Vaziri Teymoorlooei (IRL)
40. Galsan Bazaržapov (ROC)
41. Areneo David (MAW)
42. Mete Gazoz (TUR)
43. Laszlo Matyas Balogh (HUN)
44. Dan Olaru (MDA)
45. Itay Shanny (ISR)
46. Slawomir Naploszek (POL)
47. Mauro Nespoli (ITA)
48. Youssof Tolba (EGY)
49. Woojim Kim (KOR)
50. Antti Vikström (FIN)
51. Jinhyek Oh (KOR)
52. Andres Aguilar (CHI)
53. Deok Je Kim (KOR)
54. Žiga Ravnikar (SLO)
55. Jarno de Smedt (BEL)
56. Oleksii Hunbin (UKR)
57. Yuki Kawata (JPN)
58. Ruman Md Shana (BAN)
59. Takaharu Furukawa (JPN)
60. Daniel Castro (ESP)
61. Hiroki Muto (JPN)
62. Otgonbold Baatarkhuyag (MGL)
63. Mohamed Hammed (TUN)
64. Luis Alvarez (MEX)
1. Deok Je Kim (KOR) 688 bodů
2. Brady Ellison (USA) 682
3. Jinhyek Oh (KOR) 681
4. Woojin Kim (KOR) 680
5. Hiroki Muto (JPN)678
6. Steve Wijler (NED) 675
7. Šao-süan Wej (CHN) 674
8. Sjef van den Berg (NED) 670
9. Denis Gankin (KAZ) 669
10. Mete Gazoz (TUR) 669
1. Deok Je Kim (KOR) 345 bodů
2. Woojin Kim (KOR) 340 bodů
3. Denis Gankin (KAZ) 338 bodů
4. Steve Wijler (NED) 338 bodů
5. Šao-süan Wej (CHN) 338 bodů
6. Mete Gazoz (TUR) 337 bodů
7. Brady Ellison (USA) 337 bodů
8. Ruman Md Shana (BAN) 337 bodů
9. Jinhyek Oh (KOR) 337 bodů
10. Ega Riau Salasabilla (ANA) 337 bodů