Nový Zéland – Švédsko 0:2 (kon.) | USA – Austrálie 0:0 (kon.) | Chile – Japonsko 0:1 (kon.)
Kanada – V. Británie 1:1 (kon.) | Nizozemsko – Čína 8:2 (kon.) | Brazílie – Zambie 1:0 (kon.)
Brazílie
1:0 (1:0)
Zambie
Úterý 27.07.2021, 13:30 • Saitama Stadium 2002, Saitama • Olympijské hry - ženy • Skupina F
Sledujte:

Brazilky vyhrávají tento zápas 1:0. Jedinou branku utkání vstřelila Andressa Alvesová v 19. minutě. Další gól jsme v tomto zápase neviděli. Hráčkám Zambie nelze upřít snahu, ale na fotbalově lepší Brazílii neměly. (15:39:49)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:15.

90+6

90+6
    Barbara Bandaová minula branku, její rána nebyla vůbec povedená.

90+6
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty.

90+4
    Angelina rozehrávala volný kop po faulu soupeřek. Do výraznější šance se Brazílie ale nedostala.

90+3
    Střídání v týmu Zambie: ze hřiště odchází Racheal Kundananjiová, přichází Evarine Katongová.

90+2
    Debinha to zkoušela individuálně, ale vypálit nedokázala.

90+1
    Šest minut se bude nastavovat. Šest minut mají hráčky Zambie na vyrovnání.

90
    Zambie se pokouší hrát na brejky, ale obrana soupeřek je zatím pozorná.

89
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Pravděpodobně to nebude 14 jako v prvním, ale určitá porce minut by to být měla.

86
    Racheal Kundananjiová se z ničeho nic dostalal k zakončení, ale její pokus končí vedle branky.

84
    Dvě zajímavé šance Brazílie, Giovana trefila jen soupeřku a následně si se zakončení její spoluhráčky poradila brankářka.

84
    Debinha, která před malou chvílí přišla, rozehrávala volný kop. Její pokus byl zblokovaný.

83
    Brazílie sice kontroluje hru, hraje aktivněji, ale stále vede jen o jednu branku.

81
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Andressa Alvesová, přichází Debinha.

81
    Grace Chandaová rozehrávala volný kop Zambie. Rozhodla se pro zakončení, které minulo branku.

78
    Žlutou kartu dostává Angelina (Brazílie).

76
    Andressa Alvesová se rozhodla pro přímou střelu, ale nedokázala se prosadit. Míč minul branku.