Karaganda – FCSB 2:1 (5:3 po pen.) | FK Liepāja – CSKA Sofia 0:0 (1:3 po pen.) | Tobol Kostanaj – Hajduk Split 4:1 (po pr.)
Vaduz – Újpest FC 1:3 (kon.) | Birkirkara – Olimpija Lublaň 1:0 (4:5 po pen.) | Honka Espoo – Domžale 0:1 (kon.)
Dinamo Brest – Plzeň 1:2 (kon.) | Keşla FK – Soči 2:4 (kon.) | Sumgait – Čukarički 0:2 (kon.)
Vorskla Poltava – KuPS 2:3 (po pr.) | Bodö/Glimt – Valur 3:0 (kon.) | Häcken – Aberdeen 2:0 (kon.)
FC Santa Coloma – Hibernian 1:2 (kon.) | Levadia Tallinn – Dundalk 1:2 (kon.) | Sepsi – Trnava 1:1 (3:4 po pen.)
Žilina – Apollon Limassol 2:2 (kon.) | Žodino – Kodaň 0:5 (kon.) | Rosenborg – Hafnarfjördur 4:1 (kon.)
Raków – FK Sūduva 0:0 (4:3 po pen.) | Slovácko – Lokomotiv Plovdiv 1:0 (2:3 po pen.) | FC Ašdod – Karabach 0:1 (kon.)
Vålerenga – Gent 2:0 (kon.) | Aarhus – Larne FC 1:1 (kon.) | BATE – Dinamo Bt. 1:4 (kon.)
Milsami – Elfsborg 0:5 (kon.) | Sivasspor – CS Petrocub 1:0 (kon.) | Beer Ševa – Arda Kardžali 4:0 (kon.)
Maccabi Haifa – Dinamo Tbilisi 5:1 (kon.) | New Saints – Kauno Žalgiris 5:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Sutjeska 3:1 (kon.)
Fola – Salihorsk 1:0 (kon.) | Breidablik – Austria 2:1 (kon.) | Vojvodina – Panevėžys 1:0 (kon.)
Partizani Tirana – Basilej 0:2 (kon.) | Feyenoord – KF Drita 3:2 (kon.) | Śląsk – Ararat 3:3 (kon.)
AEK Atény – Velež Mostar 1:0 (2:3 po pen.) | Rijeka – Gżira 1:0 (kon.) | Puskás Akadémia – RFS Riga 0:2 (kon.)
Connah's Quay – Priština 4:2 (kon.) | Banja Luka – Linfield 0:0 (kon.) | Škendija – Riga FC 0:1 (kon.)
Servette – Molde 2:0 (kon.) | Aris Soluň – Astana 2:1 (po pr.) | Universitatea Craiova – Laçi 0:0 (kon.)
Maribor – Hammarby IF 0:1 (kon.) | Bohemians Dublin – Dudelange 3:0 (kon.) | Dunajská Streda – Partizan Bělehrad 0:2 (kon.)
Osijek – Pogoň 1:0 (kon.) | Vllaznia Skadar – AEL Limassol 0:1 (kon.) | Santa Clara – Shkupi 2:0 (kon.)
po penal. (2:3)
1.FC Slovácko
1:0 (1:0)
PFK Lokomotiv Plovdiv
Čtvrtek 29.07.2021, 19:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • Evropská konferenční liga (předkola) • 2. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Příjemný pohárový čtvrteční večer z Uherského Hradiště. Vítám vás u sledování odvety druhého předkola Konferenční ligy mezi 1. FC Slovácko a bulharským PFC Lokomotiv Plovdiv.

Oba dva celky změřily síly před týdnem, kdy nakonec z jednobrankového vítězství se radoval Lokomotiv. Rozdílovou branku zařídil minutu před vypršením řádné hrací doby Vitanov. Slovácko si v zápase vytvořilo v každém poločase po jedné tutové šanci, nejprve Holzer ztroskotal na vybíhajícím brankáři Pirgovovi a ve druhém poločase mohl na Vitanovu branku odpovědět Lukáš Sadílek, který byl před domácím brankářem úplně sám, ale zakončil velice slabě.

Fotbalisté Slovácka i Lokomotivu již rozehráli domácí soutěž, modrobílí byli v prvním kole úspěšní, když si dovezli tři body ze stadionu U Nisy za vítězství 1:0. V prvním poločase se trefil po přihrávce Holzera Milan Petržela, i díky nechtěné teči libereckého navrátilce Gebre Selassieho. Slovácko navíc dohrávalo utkání o deseti, když střídající Cicilia pobyl na hřišti jen pět minut a musel předčasně do kabin za šlapák na Gebre Selassieho. Slovan výhodu jednoho muže navíc ke srovnání nevyužil.

Lokomotiv absolvoval nedělní těžké utkání s posledním mistrem bulharské ligy Ludogorec Razgrad, kterému podlehl 1:3. První gól zápasu vstřelil na konci prvního poločasu Elvis Manu. Lokomotiv srovnal zásluhou bulharského reprezentanta Dimitara Ilieva. Ludogorec nakonec utkání rozhodl dvěma brankami v poslední čtvrthodině.

Když se podíváme na jedenáctky, ve kterých nastoupila obě mužstva, tak kouč Svědík nechal v neděli v duelu v Liberci odpočívat na čtvrteční odvetu ze svého kádru pět borců, navíc nemohl nastoupit ani brankář Nguyen, který je ve Slovácku na hostování z Liberce. Jeho protějšek Tunčev udělal proti Ludogorci jen jednu změnu oproti čtvrtečnímu zápasu.

Na odvetu v Uherském Hradišti jsou delegováni angličtí rozhodčí. Jako hlavní bude utkání řídit Andrew Madley a na čarách mu budou pomáhat Ian Hussin a Daniel Robathan. Rozhodčí Andrew Madley odpískal v minulé sezoně Premier League 16 zápasů a rozdal celkem 41 žlutých karet a pouze jednu červenou kartu.

UEFA od této sezony zrušila pravidlo, které se týkalo počtu branek vstřelených na hřišti soupeře. Jelikož Slovácko má z prvního utkání jednobrankový hendikep, tak musí vyhrát o dvě a více branek, aby postupovalo, pokud by vyhrálo jen o jednu branku, tak díky novému pravidlu by zápas směřoval do prodloužení, případně penalt. Remíza nebo výhra Lokomotivu je automatický postup bulharského mužstva.

Předpokládané sestavy:

1.FC Slovácko: Nguyen – Reinberk, Hofmann, Kadlec, Kalabiška – Petržela, Daníček, Havlík, Navrátil – Sadílek – Cicilia.

PFC Lokomotiv Plovdiv: Pirgov – Gomis, Crăciun, Bykov – Nikolajev, Vitanov, Umarbojev, Ruane – Salinas, Minčev, Iliev.

Trenér Svědík udělal oproti zápasu v Bulharsku jednu změnu. Od první minuty bude hrát Petržela místo Holzera. Kouč Lokomotivu dal příležitost v obraně Petrovičovi místo Bykova a v záloze bude hrát Karagaren, na střídačce je přichystaný Nikolajev.

1.FC Slovácko: Nguyen – Reinberk, Hofmann, Kadlec (C), Kalabiška – Petržela, Daníček, Havlík, Navrátil – Sadílek – Cicilia
    Náhradníci: Borek, Bajza – Holzer, Mareček, Vecheta, Kohút, Divíšek, Jurečka, Šimko, Tomič, Merdovič

PFC Lokomotiv Plovdiv: Pirgov – Gomis, Crăciun, Petrovič – Karagaren, Vitanov, Umarbojev, Ruane – Salinas, Minčev, Iliev (C)
    Náhradníci: Raeder – Bykov, Paskalev, Jančev, Ivanov, Angelov, Nikolajev

Rozhodčí: Andrew Madley – Ian Hussin, Daniel Robathan.

-43
    Jako první se jdou rozcvičit hosté z Bulharska.

-43
    Diváci se začínají pomalu scházet na stadionu Miroslava Valenty, na dnešní pohárové střetnutí může dorazit 5000 fanoušků, uvidíme jestli dnes bude kvůli snížené kapacitě vyprodáno.

-40
    Fotbalisté Slovácka nastupují na hřiště za potlesku domácího kotle.

-16
    Svěřenci trenéra Svědíka už mají po předzápasové rozcvičce a jdou se trochu zchladit do útrob stadionu.

-16
    Do Uherského Hradiště dorazila i skupina fanoušků Plovdivu.

-3
    Nejdříve přicházejí na hřiště angličtí rozhodčí a za nimi následují domácí borci a poté hráči Plovdivu.

-2
    Slovácko bude hrát ve svých tradičních bílých kompletech. Lokomotiv nastupuje v červených dresech s černými pruhy.

-1
    Jako první uvedou míč do hry hosté.

1

1
    Daníček byl dobře napadán hráči Plodivu, kteří na polovině získali míč a kombinují na polovině Slovácka.

2
    Hosté nic z kombinace nevytěžili, naopak do útoku šli domácí hráči.

2
    Do pokutového území šly dva centry za sebou, první stačila obrana Lokomotivu odvrátit a ten druhé taky za pomocí vybíhajícího brankáře Pirgova.

3
    Marek Havlík byl za faul na hostujícího hráče potrestán žlutou kartou.

3
    Další faulem na polovině Slovácka se provinil Kalabiška a hosté budou mít možnost kopat jako první standardní situaci.

4
    Slovácká obrana situaci ubránila s přehledem a nyní domácí hráči drží míč ve své moci.

6
    Havlík se snažil kolmicí vyslat za obranu Lokomotivu Navrátila, ale přihrávka byla příliš prudká a balon opustil hrací plochu.

7
    Hostující brankář Pirgov už ze začátku utkání nikam nepospíchá a rozvážně si chystá míč na odkop od své branky.

8
    Petržela se dostal přes dva hráče Plovdivu a prudce odcentroval před branku, tam na míč nedosáhl Sadílek.

9
    Sadílek vhodil dlouhý aut do pokutového území, míč odvrátil hlavou Crăciun přímo na Hofmanna, který balon zpracoval pro Petrželu, jehož střela byla zblokována.

10
    Nyní domácí hráči obklopovali hostující vápno, na jehož hranici si připravoval míč na střelu Navrátil, ale po kontaktu upadl, anglický sudí nechal hru pokračovat.

11
    Slovácko si vynutilo územní převahu, ale zatím na vážnější šanci čekáme.

12
    Zadáci Lokomotivu zatím nikam nespěchají a v pohodě kombinují v zadních řadách.

13
    Územní převaha Slovácka je velká, po sérii přihrávek hostující obrana odrazila míč na rohový kop.

14
    Gólman Pirgov už musel nyní zasahovat, Petržela centroval na zadní tyč, kde balon vracel jeho spoluhráč před branku na Daníčka, který hlavičkoval doprostřed branky.

15
    Znovu centr Petržely směřoval do vápna, kde balon jemně přizvedl Navrátil do rukavic Pirgova.

16
    Po chybě domácí hráče šel z pravé strany na Nguyena Salinas, ale vpádu zakončil tak slabě, že brankář Slovácka balon v pohodě chytil.
    16. Hosté zakončili rychlý brejk nedůraznou střelou

17
    Odražený balon na druhé straně napálil Petržela, balon se mu po nártu svezl a míč šel hodně vedle.

18
    Sadílek v pokutovém území hledal Ciciliu, balon na něho směřoval, domácí forvard byl dobře hlídaný Crăciunem a míč nezasáhl.

20
    Kalabiška u postranní čáty fauloval Karagarena, hosté budou mít výhodu volného přímého kopu.

21
    Balon proletěl napříč pokutovým územím, ani na něj nedosáhl Gomis.

22
    Nyní se hraje na polovině Slovácka. Hosté sice kombinují, ale bez střely.

23
    Crăciun byl faulovaný ve výskoku podle sudího Madleyho Ciciliou, a hosté tak budou rozehrávat.

26
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Jednobrankové manko z Bulharska je smazáno. VLASTIMIL DANÍČEK dostal přihrávku z levé strany od Jana Navrátila a technickou střelou z hranice penalty rozvlnil síť Plovdivu.
    26. DANÍČEK - 1:0

28
    Na stadionu Miroslava Valenty zavládla obrovská radost. Domácí fanoušci i nadále ženou hráče dopředu.

29
    Ruane byl faulovaný u postranní čáry, hosté budou v klidu rozehrávat.

31
    Už už se dostával za Gomise Jan Navrátil, pokud by se mu podařilo vypíchnout hostujícímu zadákovi míč, šel by nejspíše sám na Pirgova.

32
    Sadílek vhodil míč do pokutového území, kde jej prodloužil za sebe Hofmann, jeho spoluhráči se nedostali ani k hlavičce ani ke střele.

35
    Ruane po kombinaci centroval do vápna, kde balon odhlavičkoval domácí obránce Kadlec a poté definitivně odkopl balon po před Ilievem Petržela.

36
    Nyní je hra přerušena, jelikož na trávníku leží Jan Navrátil.

37
    Kouči Martinu Svědíkovi se nelíbily některé neodpískané fauly na jeho svěřence a dost důrazně gestikuloval směrem k sudímu Madleymu, za nesportovní chování jej anglický sudí ocenil žlutou kartou.

38
    Stanislav Hofmann z voleje v pokutovém území mířil vysoko nad branku.

39
    Cicilia postrčil míč Reinberkovi, který centroval, na míč vyběhl Pirgov a v pohodě jej chytil do rukavic.

41
    Karagaren dostal v pokutovém území přihrávku od Ilieva, ale hostující záložník nedokázal přes Havlíka odcentrovat, ten srazil balon na roh.

41
    Domácí hráči standardní situaci ubránili a šli dopředu. Míč vedl Jan Navrátil, který poté přihrál svému kolegovi, který ale podle sudího Madleyho fauloval.

44
    Daníček ukázal, že žádný balon není ztracený, balon si pokopl a ještě jej stačil z brankové čáry odcentrovat na hlavu Cicilii, jenž hlavičkoval na vzdálenější tyč, kterou ale minul.

45
    První poločas bude nastaven o dvě minuty.

45+1
    Sadílek našel v pokutovém území Kalabišku, který vpádu mířil na přední tyč, brankář Pirgov balon vyrazil na roh.
    45+1. Kalabiška prověřil pozornost hostujícího brankáře

45+2
    Centr Sadílka ze vzduchu chytil do svých rukavic Pirgov.

45+2

Po prvním poločase vede Slovácko nad bulharským Lokomotiv Plovdiv 1:0. Domácí celek byl po celý první poločas lepším mužstvem, vytvořil několik dobrých příležitostí, ale jen jednu dokázal proměnit v branku. Po centru Navrátila pohotově balon trefil Daníček a rozjásal domácí fanoušky. Lokomotiv moc zatím brankáře Nguyena jen sporadicky. Určitě nás čeká do druhého poločasu zajímavá podívaná, Slovácko ještě potřebuje vstřelit jednu branku, aby postupovalo, v případě, že střetnutí skončí po devadesáti minutách 1:0, bude se prodlužovat a případně může dojít i na penalty.

46

46
    Po rozehrání druhé půle se ocitl po souboji na trávníku Jan Kalabiška, vypadá to, že vše bude v pořádku.

47
    Velká šance Slovácka na začátku druhé půle. Sadílek si prohodil několikrát míč s Navrátilem, prvně jmenovaný zakončil akci střelou k bližší tyči. Pirgov musel na zem, aby balon vyrazil na roh.

48
    Hosté se rohovému kopu ubránili, ale domácí hráči zůstávají na balonu.

49
    Nápor Slovácka pokračuje, Petržela mohl před vápnem vystřelit, ale chtěl ještě akci zkrášlit přihrávkou na Ciciliu, ale ten jeho úmysl nepřečetl.

50
    Slovácko nyní zahrávalo další rohový kop, tentokrát nakrátko, ale do pokutového území domácí hráči centr neposlali.

52
    Slovácko nyní bude mít výhodu zkráceného rohu po faulu na Jana Navrátila.

52
    Obrana Plovdivu centr do šestnáctky ubránila, ale bude se muset znovu bránit.

53
    Poprvé se Lokomotiv dostal na polovinu ve druhém poločase. Kalabiška sice u postranní čáry vypichal míč Karagarenovi, ale vracející se Navrátil zasáhl balon a ten šel do autu.

54
    Lokomotiv ale míč zase ztrácí, Gomis v zadních řadách zazmatkoval a domácí budou vhazovat.

55
    Plovdiv zatím přežil tlak Slovácka, které bude chtít co nejdříve utkání rozhodnout, aby se nemuselo prodlužovat.

57
    Dobrá kombinace Kalabišky a Cicilii, domácí útočník balon posunul na Kalabišku, který odcentroval, Petržela se dostal před nic netušícího Petroviče, ale míč nezpracoval ideálně, ten mu odskočil a domácí matador se k balonu už nedostal.

58
    Nyní je ošetřovaný Jan Navrátil u středového kruhu, domácí záložník odkulhal za postranní čáru.

60
    Po chvilce se Navrátil vrací zase na hřiště.

61
    Dobrá akce Slovácka. Cicilia na hranici vápna dovoleným způsobem se zbavil obránce Lokomotivu a střílel na zadní tyč, kdyby si všimnul, že stojí zcela volný Reinberk v pokutovém území, tak by jeho spoluhráč uklízel balon do brány.

62
    Cicilia byl držený Gomise u rohového praporku. Sadílkův centr odvrátil hostující hráč na roh.

63
    První střídání Slovácka. Jana Navrátila vyměnil Václav Jurečka.

64
    Slovácko zahrávalo dva rohy po sobě. První nebyl nebezpečný a druhý hlavičkoval Hofmann zblízka do náruče Pirgova. Pokud by domácí obránce umístil lépe míč, mohl se svými spoluhráči radovat z branky.

66
    První šance Lokomiotivu. Umarbojev našel centrem přesně hlavičku Ilieva, který mířil k tyči, balon vytáhl Nguyen na rohový kop.
    66. První gólové šance hostujícího mužstva

67
    Na druhé straně byl faulovaný Jurečka na hranici vápna, modrobílí budou mít dobrou šanci z trestného kopu.

68
    Ten zahrál Havlík, ale nastřelil jen postavenou zeď z hráčů Lokomotivu.

69
    Václav Jurečka střílel a těsně balon šel vedle pravé tyče jen díky zásahu hostujícího obránce.

69
    První střídání bulharského Lokomotivu. Parvizčona Umarbojeva vyměnil Emil Jančev

71
    Nyní velkou šanci měl Sadílek, která střílel před malým vápnem nad branku Pirgova.
    71. Sadílek v dobré pozici mířil příliš vysoko

72
    Sadílek si vyměnil na levé straně míč s Petrželou, který mu jej vrátil, domácí hráč po nacentroval do vápna, ale tam slabě hlavičkoval Cicilia.

73
    Connor Ruane viděl žlutou kartu, když stáhl k zemi Milana Petrželu.

75
    Po centru z pravé strany balon proletěl malým vápnem, u zadní tyče stál Jan Kalabiška, který prostřelil Pirgova, ale za ním stál ještě Gomis, který balon vykopl.

77
    Nyní se nehraje, Petr Reinberk i Karagaren potřebují ošetřit.

80
    Slovácko mělo sice výhodu přímého kopu, Havlík jej zahrával do území nikoho, jeho spoluhráči nebyli vůbec v náběhu.

82
    Sadílek sice centroval na zadní tyč, ale balon ze vzduchu posbíral Pirgov.

83
    Hra je přerušená. Cicilia zůstal na polovině Plovdivu ležet po kontaktu s Karagarenem.

84
    Sadílek zahrál signál na Kadlece, ale ten s k míči nedostal, Slovácko bude zahrávat rohový kop.

85
    Míč mířil na malé vápno, kde jej chytil Pirgov.

86
    I hosté zahrávali standardní situaci z levé strany, Minčev v pokutovém území hlavičkoval nad branku.

88
    Sadílek centroval z pravé strany, balon jeden z domácích hráčů přizvedl na zadní tyč, kde hlavičkoval Kalabiška, který balon vrátil na Jurečku, jenž z malého vápna minul. Pomezní současně mával ofsajd.

89
    Hosté se dostali do dobré šance Karagarenem, který prostřelil zleva Nguyena, ale radost bulharského celku byla zbytečná, protože i na druhé straně mával pomezní rozhodčí ofsajd.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90+1
    V nastaveném čase drží míč hostující hráči, po nebezpečném centr zprava naštěstí na balon nedosáhl Minčev.

90+2
    Hosté hrozí v nastaveném čase. Tentýž hráč unikal za obranu Slovácka, v pokutovém území vystřelil, brankář Nguyen mu ránu zneškodnil, vpádu situaci odkopem pojistil Hofmann.
    90+2. Karagaren si z úhlu na Nguyena nepřišel

90+3
    Karagaren se snažil najít v pokutovém území Minčeva, který ale skluzem míč nezasáhl.

90+4
    Druhý poločas skončil.

Slovácko mělo i ve druhém poločase velký tlak i šance, které nedalo, například rozhodnout mohl Sadílek, jenž vpádu netrefil branku Plovdivu. Hosté se nedostalo skoro za půlku, ale paradoxně hrozili až na konci zápasu, když vstřelili i vyrovnávající branku, která neplatila kvůli ofsajdu. Měli i další nebezpečné kontry, které brankou neskočily.Utkání v normální hrací době skončilo výsledkem 1:0, to znamená, že se jde do prodloužení.

91
    Začal první poločas prodloužení.

91
    Kouč Svědík udělal dvě změny do začátku prodloužení. Místo Milana Petržely a Jana Kalabišky nastoupili Daniel Holzer a Josef Divišek.

91
    Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Petrovič, přichází Bykov.

94
    Slovácko má v prodloužení více ze hry. Do pokutového území šel centr, který hosté s drobnými problémy vyřešili.

95
    Gomis jde rozvážně pro míč a bude vhazovat od postranní čáry.

96
    Plovdiv je zatažený na své polovině a vyčkává, co Slovácko vymyslí.

98
    Holzer si vyměnil míč s Havlíkem, který mu jej vrátil, domácí záložník zakončil akci střelou k bližší tyči, kterou Pirgov lapil.
    98. Holzer páli na bližší tyč, Pirgov byl na místě

99
    Plovdiv opět zase zahrozil. Minčev se řítil do šance, překonal i Nguyena, ale pomezní sudí viděl, že stál v době přihrávky v ofsajdu.
    99. Neuznaný gól hostů

100
    Slovácko bude zahrávat standardní situaci z třiceti metrů.

101
    Havlík hledal jemným centrem své spoluhráče v pokutovém území, ale dobře zasáhl na konci akce hostující Iliev, který balon odhlavičkoval.

102
    Zleva letěl centr do vápna Plovdivu, balon se po přizvednutí snažil chytit brankář Pirgov, ale při souboji byl faulovaný Ciciliou.

104
    Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Minčev, přichází Ivanov.

105
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Reinberk, přichází Tomič.

105
    První prodloužení bude nastaveno o dvě minuty.

105+2
    V nastavení měl na hlavičce branku Cicilia po centru Holzera, ale jen těsně minul levou tyč.
    105+2. Ciciliově hlavičce chyběla větší přesnost

105+2
    První poločas prodloužení skončil.

106
    Začalo druhé prodloužení.

106
    Sadílek už dnes poněkolikáté vhodil aut až do pokutového území, ale hosté si jeho záměr hodně dobře hlídají.

108
    Josef Divíšek nepřešel na polovině Plovdivu přes hostujícího hráče, balon ztratil a poté situaci zachránil, když fauloval Ilieva za cenu žluté karty.

110
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Cicilia, přichází Kohút.

112
    Vitanov střílel ze střední vzdálenosti jen doprostřed branky, kde byl Nguyen.

113
    Do konce druhého prodloužení chybí sedm minut. Uvidíme ještě branku?

113
    Havlík sice centroval do šestnáctky, ale jen do prostoru, kde byl Pirgov.

115
    Lokomotiv nyní držel míč na svých kopačkách, ale daleko od branky Nguyena.

116
    Po centr Havlíka hlavičkoval Daníček, Pirgov byl připravený.

118
    Běží předposlední minuta prodloužení, hráči Plovdivu už toho mají plné kecky a jsou nyní ošetřováni.

120
    Po centru z pravé strany se dostal k miči Jurečka, který místo, aby vystřelil, tak upadl, sudí Madley penaltu nepíská.

120
    Ještě se bude nastavovat jedna minuta.

120+1
    V nastavení ještě střílel Daniel Holzer, ale jeho rána byla zblokována. Budou následovat penalty.

120+1
    Druhé prodloužení skončilo.

Obě dvě střídačky měly poradu, kdo na penalty půjde. Nyní se hráči přesouvají do středu hrací plochy.

Střílení penalt začíná.

Začínat bude Vlastimil Daníček.

1. série
    0:0
    Daníček poslal míč k pravé tyči, Pirgov chytá.