Pohronie – Michalovce 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Trenčín 2:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:0 (2:0)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 31.07.2021, 18:00 • Fotbalový stadion, Žiar nad Hronom • Niké liga • 2. kolo

FK Pohronie bylo ve druhém poločase pasivní a hlídalo svůj dvojgólový náskok z první půle což se mu také i podařilo. Aktivita Zemplínu Michalovce vyšla naprázdno. Tři body připisuje do tabulky tým FK Pohronie. Přeji hezký zbytek dne. (19:51:53)

90+3

90+2
    Kanu poslal kolmici na Kvoceru, u míče byl, ale jako první opět brankář FK Pohronie.

90+1
    Kanu dostal přesný míč od Popovitse, jenže střelou z první branku soupeře vysoko přestřelil.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

90
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Adler Da Silva, přichází Samuel Jenat.

88
    Do rychlé protiakce se dostal Patrik Blahút a hostující brankář vyškrábl míč na rohový kop!

86
    Žlutou kartu dostává Milan Kvocera (MFK Zemplín Michalovce).

85
    Šmatlákův centr byl bránícím hráčen sražen na rohový kop pro FK Pohronie.

84
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Igor Žofčák, přichází Michal Ranko.

83
    Prudký centr hledal v pokutovém území Popovitse, ale první u balonu byl brankář Slančík.

81
    Střela Matúše Vojtka se řadí do dlouhého seznamu nepřesných pokusů mimo branku.

80
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Cédric Badolo, přichází Marián Šmatlák.

79
    Badolo posunul míč na mazana ten ho předal Výbošťokovi, který si nepřišel na připraveného brankáře Száraze.

77
    Adler Da Silva udělla zasekávačku na výbornou. Následná střela mimo branku, byla o poznání horší.