Frýdek-Místek – Rosice 1:3 (kon.) | Zlínsko – Hlučín 0:3 (kon.) | Blansko – Vratimov 0:1 (kon.)
Kroměříž – Znojmo 2:1 (kon.)
FC Zlínsko
0:3 (0:2)
FC Hlučín
Sobota 31.07.2021, 10:15 • Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Hlučín v prvním ostrém zápase nové sezóny, se raduje z vítězství a brankář Lapeš z čistého konta. Otrokovice nakonec nedokázaly najít žádný recept na obranu Hlučína a v úvodu ročníku si připisují porážku. (12:09:12)

90+2

85
    Stále je problém s napojením obrazu ze stadionu. Blíží se koncovka zápasu a Hlučín si zatím přesvědčivě hlídá své nabité vedení!

84
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Neumann, přichází Kundrátek.
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Mládek, přichází Wolf.
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Hykel, přichází Buchvaldek.

77
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Pančochář, přichází Vašulka.
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Š. Přikryl, přichází Ondřejka.

72
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Zapalač, přichází Bahounek.

71
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Praus, přichází Opatřil.

71
    Hlučín právě vstřelil branku!

Dvacet minut před koncem hry, se hosté dostávají ke své další brance a nejspíše tak rozhodují o svém dnešním vítězství! O svou druhou trefu v dnešním zápase se postaral ADAM ZAJÍČEK.

69
    Žlutou kartu dostává Vychodil (FC Viktoria Otrokovice).

65
    Bohužel jsme nyní ztratili spojení se stadionem v Otrokovicích a za tuto komplikaci se Vám omlouváme.

64
    Celou rohovou situaci pořešil Konečný, který zachytil centr. Otrokovice se i nadále ve druhém poločase spíše hledají.

64
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kiška, přichází Vychodil.

62
    Plesník podržel Mlýnka na půlce a oba si měli co říci. Nakonec rozhodčí obou kohoutům udělil žluté karty a uklidnil tak rozvášněnou situaci.

60
    Štěpán Přikryl měl nyní co dělat, aby před dobíhajícím hráčem odhlavičkoval těžký vysoký míč a nepustil soupeře do možného zakončení.

59
    Žlutou kartu dostává F. Přikryl (FC Viktoria Otrokovice).

61
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Moučka, přichází Hykel.

58
    Mládek tušil, že míč nakonec nezíská a provedl poblíž poloviny hřiště takový technický faul, aby došlo k přerušení hry.

57
    Otrokovice rozhodně nenavázaly na svou dobrou hru z konce prvního poločasu a kupí jednu chybu za druhou, což pochopitelně nahrává jejich soupeři.