Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 11. den | (kon.) |
K1 200 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: L. Carringtonová (NZL) (kon.) | | | C2 1000 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: Kuba (kon.) |
K1 1000 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: B. Kopasz (HUN) (kon.) | | | K2 500 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: Nový Zéland (kon.) |
Parkurové skákání - jednotlivci | (kon.) |
Lezení na rychlost - kvalifikace (muži) | Vítěz: B. Mawem (FRA) (kon.) | | | Bouldering - kvalifikace (muži) | Vítěz: M. Mawem (FRA) (kon.) |
Lezení na obtížnost - kvalifikace (muži) | Vítěz: J. Schubert (AUT) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Do 109 kg (muži) | Vítěz: Y. Bacha (TUN) (kon.) | | | Do 109 kg - finále (muži) | Vítěz: A. Djurajev (UZB) (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) | | | Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) | | | Týmy (ženy) - semifinále | Hong Kong 0:3 Japonsko (kon.) |
48 - 52 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Dopolední semifinále (muži) | (kon.) |
57 - 63 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | 81 - 91 kg: Dopolední semifinále (muži) | (kon.) |
57 - 60 kg: Dopolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 54 - 57 kg: Finále (ženy) | Vítězka: S. Irijeová (JPN) (kon.) |
57 - 60 kg: Odpolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 48 - 52 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
52 - 57 kg: Odpolední semifinále (muži) | (kon.) | | | 57 - 63 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
81 - 91 kg: Odpolední semifinále (muži) | (kon.) | | | 63 - 69 kg: Finále (muži) | Vítěz: R. Iglesias (CUB) (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno - semifinále (muži) | (kon.) | | | 3m prkno - finále (muži) | Vítěz: S. S'-i (CHN) (kon.) |
Bradla (muži) - Finále | Vítěz: Ťing-jüan Cou (CHN) (kon.) | | | Kladina (ženy) - Finále | Vítěz: Čchen-čchen Kuan (CHN) (kon.) |
Hrazda (muži) - Finále | Dajki Hašimoto (JAP) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace technická | (kon.) |
Řecko-římský do 77 kg - opravy | (kon.) | | | Řecko-římský do 97 kg - opravy | (kon.) |
Volný styl do 68 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - OF a ČF | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 67 kg - OF a ČF | (kon.) |
Řecko-římský do 67 kg - semifinále | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - semifinále | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 77 kg - finále | Vítěz: T. Lorincz (HUN) (kon.) |
Řecko-římský do 97 kg - finále | Vítěz: M. Jelovjev (ROC) (kon.) | | | Volný styl do 68 kg - finále (ženy) | Vítěz. T. M. Stock Mensahová (USA) (kon.) |
Indie – Belgie | 2:5 (kon.) | | | Austrálie – Německo | 3:1 (kon.) |
Kanada – USA | 5:16 (kon.) | | | Španělsko – Čína | 11:7 (kon.) |
Nizozemsko – Maďarsko | 11:14 (kon.) | | | Austrálie – ROV | 8:9 (kon.) |
konec
Lezení na obtížnost - kvalifikace (muži)
Vítěz: J. Schubert (AUT)
Milan Huppert
Postupující do finále
1. Mickael Mawem (FRA)
2. Tomoa Narasaki (JPN)
3. Colin Duffy (USA)
4. Jakob Schubert (AUT)
5. Adam Ondra (CZE)
6. Alberto Gines López (ESP)
7. Bassa Mawem (FRA)
8. Nathaniel Coleman (USA)
Pořadí lezení na obtížnost
1. Jakob Schubert (AUT)
2. Colin Duffy (USA)
3. Alberto Gines López (ESP)
4. Adam Ondra (CZE)
5. Nathaniel Coleman (USA)
6. Alexander Megos (GER)
7. Pchan Jü-fej (CHN)
8. Sean McColl (CAN)
9. Jan Hojer (GER)
10. Christopher Cosser (RSA)
11. Mickael Mawem (FRA)
12. Michael Piccolruaz (ITA)
13. Rišat Chajbibullin (KAZ)
14. Tomoa Narasaki (JPN)
15. Alexej Rubcov (ROC)
16. Čon Džong-won (KOR)
17. Kai Harada (JPN)
18. Ludovico Fossali (ITA)
19. Tom O'Halloran (AUS)
20. Bassa Mawem (FRA)
Startovní listina
1. Christopher Cosser (RSA)
2. Tom O'Halloran (AUS)
3. Colin Duffy (USA)
4. Alexej Rubcov (ROC)
5. Nathaniel Coleman (USA)
6. Alberto Gines López (ESP)
7. Pchan Jü-fej (CHN)
8. Jan Hojer (GER)
9. Bassa Mawem (FRA)
10. Adam Ondra (CZE)
11. Čon Džong-won (KOR)
12. Michael Piccolruaz (ITA)
13. Sean McColl (CAN)
14. Ludovico Fossali (ITA)
15. Alexander Megos (GER)
16. Mickael Mawem (FRA)
17. Kai Harada (JPN)
18. Rišat Chajbullin (KAZ)
19. Jakob Schubert (AUT)
20. Tomoa Narasaki (JPN)
1. Mickael Mawem (FRA)
2. Tomoa Narasaki (JPN)
3. Colin Duffy (USA)
4. Jakob Schubert (AUT)
5. Adam Ondra (CZE)
6. Alberto Gines López (ESP)
7. Bassa Mawem (FRA)
8. Nathaniel Coleman (USA)
Pořadí lezení na obtížnost
1. Jakob Schubert (AUT)
2. Colin Duffy (USA)
3. Alberto Gines López (ESP)
4. Adam Ondra (CZE)
5. Nathaniel Coleman (USA)
6. Alexander Megos (GER)
7. Pchan Jü-fej (CHN)
8. Sean McColl (CAN)
9. Jan Hojer (GER)
10. Christopher Cosser (RSA)
11. Mickael Mawem (FRA)
12. Michael Piccolruaz (ITA)
13. Rišat Chajbibullin (KAZ)
14. Tomoa Narasaki (JPN)
15. Alexej Rubcov (ROC)
16. Čon Džong-won (KOR)
17. Kai Harada (JPN)
18. Ludovico Fossali (ITA)
19. Tom O'Halloran (AUS)
20. Bassa Mawem (FRA)
Startovní listina
1. Christopher Cosser (RSA)
2. Tom O'Halloran (AUS)
3. Colin Duffy (USA)
4. Alexej Rubcov (ROC)
5. Nathaniel Coleman (USA)
6. Alberto Gines López (ESP)
7. Pchan Jü-fej (CHN)
8. Jan Hojer (GER)
9. Bassa Mawem (FRA)
10. Adam Ondra (CZE)
11. Čon Džong-won (KOR)
12. Michael Piccolruaz (ITA)
13. Sean McColl (CAN)
14. Ludovico Fossali (ITA)
15. Alexander Megos (GER)
16. Mickael Mawem (FRA)
17. Kai Harada (JPN)
18. Rišat Chajbullin (KAZ)
19. Jakob Schubert (AUT)
20. Tomoa Narasaki (JPN)
1. Mickael Mawem (FRA)
2. Tomoa Narasaki (JPN)
3. Colin Duffy (USA)
4. Jakob Schubert (AUT)
5. Adam Ondra (CZE)
6. Alberto Gines López (ESP)
7. Bassa Mawem (FRA)
8. Nathaniel Coleman (USA)
1. Jakob Schubert (AUT)
2. Colin Duffy (USA)
3. Alberto Gines López (ESP)
4. Adam Ondra (CZE)
5. Nathaniel Coleman (USA)
6. Alexander Megos (GER)
7. Pchan Jü-fej (CHN)
8. Sean McColl (CAN)
9. Jan Hojer (GER)
10. Christopher Cosser (RSA)
11. Mickael Mawem (FRA)
12. Michael Piccolruaz (ITA)
13. Rišat Chajbibullin (KAZ)
14. Tomoa Narasaki (JPN)
15. Alexej Rubcov (ROC)
16. Čon Džong-won (KOR)
17. Kai Harada (JPN)
18. Ludovico Fossali (ITA)
19. Tom O'Halloran (AUS)
20. Bassa Mawem (FRA)