Šumperk – Vítkovice 4:5 (kon.) | Písek – Příbram 4:3 (kon.)
Středa 04.08.2021, 18:00 • Zimní stadion Písek • Přípravné zápasy

V prvním přípravném utkání čeká domácí áčko soupeř z Příbrami.

Úvodní vhazování je v 18 hod.

Oba týmy jsou už na ledové ploše.

IHC Králové Písek: Novák (Buchta) – Dosek, Dvořák, Bílek, Hanus, Dudáček, F. Novák, Turek, Sýbek, Volf, Šuhaj, Bednařík, Matějka, Rod, Januška, Brož, Karbulka, Přibyl.

HC Příbram: Jiroušek (Kúdela) – Kutlák, Hlaváček, Straka, Beneš, Saňa, Vinš, Rohlík, Josefus, Panna, Tlačil, Seniou, Chlouba, Káník, Strofek, Gengel, Kolouch, Furch, Pinkas.

Rozhodčí: Šperl – Jílek, Mitáš..

00:01

00:30
    Oba týmy střídají.

02:27
    Dvořák od modré našel před brankou Sýbka. Ten kotouč tečnul, ale gólman hostů dobře zasáhl.

04:30
    Tlačil se dostal ke střele, brankář Písku vyráží k mantinelu.

05:44
    Ofsajd hostí.

06:00
    Matějkův pokus končí mimo klec.

06:57
    Další pokus Tlačila, který se dostal do útočného pásma zastavuje brankář společně s obráncem.

08:55
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté otevírají skóre, kdy po přihrávce Gengela se dostal k zakončení JAKUB KÁNÍK a mezi betony brankáře Králů dává gól. Asistence: Ladislav Gengel.

09:35
    Vyloučení v týmu HC Příbram (Vinš – 2 min., podrážení).

11:22
    Písek právě vstřelil branku!
    Králové srovnávají na 1:1. Druhý jmenovaný nahrál MATĚJKOVI a ten rozjásal domácí fanoušky střelou za záda Jirouška. Asistence: Lukáš Bednařík.

11:34
    Vyloučení v týmu HC Příbram (Vinš – 2 min., faul kolenem).

11:52
    Po nedovoleném zákroku na hráče hostů bylo nařízeno trestné střílení. Toho se ujal Rohlík. Jeho šanci vytáhl pohotovým zákrokem lapačkou Novák.

13:30
    Ofsajd Písku.

14:31
    Hokejisté v bílo-černých dresech jdou znovu do jednobrankového vedení. Autorem branky je DANIEL KOLOUCH. Asistence: Tomáš Furch, Tadeáš Pinkas.

15:02
    Šanci Písku na vyrovnání na dvakrát vychytal Jiroušek.

18:05
    Vyloučení v týmu HC Příbram (Kutlák – 2 min., podrážení).

19:30
    Další tlak na vyrovnání v podání Sýbka, všechny jeho pokusy zastavuje znovu gólman hostů.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18 45 hod.

Úvodní třetina je za námi. Diváci viděli tři branky, kdy se dvakrát prosadili hosté a jednou domácí. Stav zápasu je 1:2.

20:01

20:23
    Jihočeši srovnávají krok. Po samostatném úniku se dostal k zakončení JAN SÝBEK a střelou do horního růžku dává vyrovnávací gól. Bez asistence.

21:49
    Teď domácí Novák ve své svatyni čaroval, kdy betonem vytáhl pokus hostujícího hráče.

25:31
    Příbramští se znovu radují, kdy po dobré přihrávce Gengela najel do útočného pásma volný TADEÁŠ PINKAS a do spodní části klece skóruje. Asistence: Ladislav Gengel, Petr Strofek.

26:41
    Vyloučení v týmu HC Příbram (Kolouch – 2 min., příliš mnoho hráčů).

26:49
    Vyloučení v týmu HC Příbram (Hlaváček – 2 min., podrážení).

27:49
    Domácí měli početní výhodu pět na tři, ale hosté se dokázali pohodlně ubránit a již jsou v plném počtu.

31:04
    Další tlak na branku domácího celku, Novák byl u tyče včas a předvedl dobrý zákrok, kterým zlikvidoval šanci hostů.

32:08
    Icing Příbrami.

32:19

33:05
    Další rána ze Sýbkovo hole, gólman vyráží do bezpečí.

33:38
    Ofsajd hostů.

35:10
    Januška se protlačil do nebezpečné situace, ale Příbram tlak odvrátila.

36:27
    Vyloučení v týmu HC Příbram (Kolouch – 2 min., nedovolené bránění).

37:02
    Písek se sám dostal nepřesnou přihrávkou do středního pásma.

37:45
    Bílkovo nahození přikryl brankář v bílo-černém dresu.

38:55
    Zblokovaná střela Bednaříka končí v ochranné síti.

58:59
    Během druhé třetiny došlo ke střídání brankářů, kdy odešel Jiroušek a nahradil ho Kúdela.

Druhá část skončila. Po čtyřiceti minutách je stav 2:3, uvidíme co nám přinese třetí třetina, která začne asi v 19 35 hod.

40:01

43:31
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Turek – 2 min., sekání).

48:09
    Vyloučení v týmu HC Příbram (Hlaváček – 2 min., napadení).

48:35
    Hosté se v klidu osvobozují.

49:02
    Králové srovnávají na 3:3. Sýbek nahrál VOJTOVI ŠUHAJOVI a ten se trefil přesně do horní části klece. Asistence: Jan Sýbek.

50:36
    Januška se dostal do útoku a k zakončení, ale jeho šanci maří Kúdela.

50:57
    Další pokus z hole Písku končí znovu u brankáře Příbrami.

51:49
    Hokejisté od Otavy jdou do vedení. Po nahrávce od Sýbka se dostal ke kotouči TOMÁŠ ROD a několika dorážkami se dokázal prosadit přes ležícího Kúdelu. Asistence: Jan Sýbek.

53:18
    Vyloučení v týmu HC Příbram (2+2 min – hrubost).
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (F. Novák – 2 min., hrubost).

54:45
    Hosté vyhazují.

55:54
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Přibyl – 2 min., hákování).

56:11
    Skákavý kotouč od nahození Kutláka dokázal obránce umístit do bezpečí.

56:24
    Vhazování ve středním pásmu.

56:52
    Písek vyhazuje až do obranné třetiny hostů.

57:40
    Strakovo pokus vyráží Novák.

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:54
    Hosté odvolávají brankáře a zkoušejí hru v šesti.

Oddechový čas pro hosty.

59:02
    Kotouč mimo plochu. Vhazování ve středním pásmu.

59:18
    Tlak hostů vyrazil brankář mimo.

Domácí zvládli první přípravné utkání a vítězí nad Příbramí 4:3.

Děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu naviděnou. (20:10:54)

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 12. Matějka (Bednařík), 21. Sýbek, 50. Šuhaj (Sýbek), 52. Rod (Sýbek) – 9. Káník (Gengel), 15. Kolouch (Furch, Pinkas), 26. Pinkas (Gengel, Strofek)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Kúdela) – Kutlák, Hlaváček, Straka, Beneš, Saňa, Vinš, Rohlík, Josefus, Panna, Tlačil, Seniou, Chlouba, Káník, Strofek, Gengel, Kolouch, Furch, Pinkas.

Rozhodčí: Šperl – Jílek, Mitáš.