FKM Vysočina Jihlava – Blansko 1:2 (kon.) | Zlínsko – Uh. Brod 0:1 (kon.) | Vratimov – Zlín B 4:1 (kon.)
D. Benešov – Uničov 0:3 (kon.) | Rosice – Kroměříž 1:2 (kon.)
FC Zlínsko
0:1 (0:1)
ČSK Uherský Brod
Sobota 07.08.2021, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

Uherský Brod ubránil vedení, které si vypracoval v prvním poločase. Situaci mu ještě 25 minut před koncem utkání zjednodušil Filip Přikryl, který si nechal dát druhou žlutou kartu a oslabil Otrokovice ve snaze o vyrovnání. (12:07:33)

90+4

90+3
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Nevařil, přichází Kúdela.

90+2
    Všichni, kdo mají na trávníku ruce a nohy, se nastěhovali před Jíchu. Dost možná poslední roh domácích ovšem mířil mimo.

90+2
    Žlutou kartu dostává Vychodil (FC Viktoria Otrokovice).

90
    Budeme hrát ještě čtyři minuty.

90
    Dva na brankáře spěchali po rohovém kopu Otrokovic hosté, ale tuto tutovou šanci neproměnili. Dávali si přednost v zakončení a nakonec zasáhl bránící hráč skluzem.

89
    Po delší době si na míč sáhl Konečný, ale nemusel předvést žádný obtížný zákrok.

86
    Otrokovice vrhají poslední síly do útoku, v deseti hráčích přece jen vydali více energie než obvykle. Hra je v posledních minutách ovšem velmi rozkouskovaná.

85
    Žlutou kartu dostává Markovič (FC Viktoria Otrokovice).

83
    Průniková přihrávka po pravé straně prošla, centr ve vápně našel útočícího hráče Viktorie, ale ten hlavičkoval těsně mimo.

81
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Šmatelka, přichází Švrček.

80
    Po rohu hlavičkoval Vychodil mimo.

79
    Otrokovice i v oslabení tlačí soupeře, další centr zamířil do vápna a tam po těsném souboji upadl domácí hráč. Tribuny se dožadují penalty, ale marně.

75
    Hru teď trochu naporcovala střídání, větší šanci jsme delší dobu ani na jedné straně neviděli.

72
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Zedníček, přichází Bahounek.
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Pančochář, přichází Vychodil.