Pohronie – Dunajská Streda 0:3 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
0:3 (0:2)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Pátek 27.08.2021, 20:00 • Futbalový štadión Žiar nad Hronom • Niké liga • 6. kolo

Do čítania priatelia! (21:57:17)

S konštatovaním, že Pohronie na domácom štadióne prehralo s Dunajskou Stredou 0:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok piatkového večera.

90+4

90+3
    Záhumenský bude po faule hostí rozohrávať jednu z posledných útočných akcií svojho tímu.

90+2
    Špiriakov odkop zachytil Davis, následne sa lopta dostala ku Adlerovi, ktorý však neprešiel cez Brunettiho.

90+1
    Žltú kartu dostáva Dominik Špiriak (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Peter Ziemba nadstavovať minimálne štyri minúty.

90
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Marko Divković, prichádza Martin Rymarenko.

90
    Ďalšia šanca domáceho tímu, z ľavej strany centroval Záhumenský, ale lopta sa k číhajúcemu Lačnému nedostala.

89
    Domáci ešte kombinujú na hranici šestnástky súpera, chýba im však pokoj a najmä presnosť vo finálnej fáze.

89
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Mallé Ladji, prichádza Dominik Špiriak.

88
    Hostia chystajú aj posledné dnešné striedanie, do hry príde Martin Rymarenko.

87
    Ladji sa prebíjal do šestnástky DAC, jeho následný pád po súboji s obrancom hostí bol až príliš naivný.

86
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 5 minút, Pohronie prehráva na domácom trávniku s DAC 0:3.

85
    Žltú kartu dostáva Erick Davis (DAC 1904 Dunajská Streda).

84
    Domáci kouč Gergely Geri ešte od postrannej čiary rozdáva pokyny svojim hráčom, v jeho tvári sa však zračí sklamanie.