Lucembursko – Irsko 1:1 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 0:0 (kon.) | Kazachstán – Dánsko 0:1 (kon.)
Bosna – Švédsko 1:1 (kon.) | Finsko – Chorvatsko 0:2 (kon.) | Litva – Španělsko 0:2 (kon.)
Bulharsko – Wales 0:4 (kon.) | Itálie – Černá Hora 1:0 (kon.) | Rakousko – Ázerbájdžán 6:0 (kon.)
Rusko – Malta 6:0 (kon.) | Kypr – Lichtenštejnsko 6:0 (kon.) | Gibraltar – Švýcarsko 0:4 (kon.)
Ukrajina – Arménie 2:1 (kon.) | Lotyšsko – Německo 1:3 (kon.) | Turecko – Skotsko 1:1 (kon.)
Estonsko – Norsko 0:5 (kon.) | Nizozemsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Island – Řecko 1:1 (kon.)
Polsko – Izrael 1:2 (kon.) | Anglie – Kosovo 2:0 (kon.) | San Marino – Maďarsko 0:4 (kon.)
Sev. Irsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Litva
0:2 (0:1)
Španělsko
Úterý 07.09.2021, 17:30 • LFF stadionas, Vilnius, Litva • Kvalifikace ME U21 • Skupina C

Španělsko naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas 2:0, jeden gól dalo v prvním poločase, druhý ve druhém. Domácí si vypracovali jedinou šanci až v samotném závěru. (19:23:01)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 1:9. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:15.

90+4

90+4
    První domácí rána na branku a hned tyč. Jarusevičius vypálil a brankář jeho projektil vytáhl na tyč.

90+3
    Wiliams to zkoušel individuálně, ale do zakončení se propracovat nedokázal. Obrana mu sebrala míč.

90+2
    Domácí nyní kombinují na polovině hrací plochy, ale do šance se nedostali.

90+1
    Španělsko se dostalo před branku soupeře, ale k zakončení se nedostalo.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, aktuálně Španělsko kontroluje hru a drží se na útočné polovině soupeře.

87
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Antonio Blanco, přichází Francho Gracia.

87
    Žlutou kartu dostává Hugo Guillamón (Španělsko).

85
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ale balon mají pod kontrolou fotbalisté Španělska.

84
    Španělsko rychle získalo míč a bleskovou akci zakončoval Williams Arthuer. Jeho ránu v pohodě kryje brankář Urbietis.

84
    Litva rozehrává od své branky, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.

82
    Španělsko rozehrávalo rohový kop, Sergio Gómez centroval před branku, ale jeho spoluhráči si nedokázali vypracovat výraznější šanci.

80
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Rakos Rasimavičius, přichází Gustas Zabita.
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Titas Malašius, přichází Mainardas Mikelénas.

80
    Hostující Turrientes minul branku.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, sledujeme klidnější pasáž hry. Španělsko míří za výhrou.