Olomouc – Liberec 6:4 (kon.) | Salzburg – Plzeň 0:3 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
Havířov – Pardubice 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 3:2 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 2:5 (kon.)
Chomutov – Sparta 1:10 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 10.09.2021, 16:00 • Akademie Salzburgu • DHL Extraliga juniorů • 1. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, z rakouského Salzburgu vám přeji krásný zbytek pátečního večera a u dalších přenosů, tentokrát již z plzeňské LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (18:21:09)

Je dobojováno, Plzeň dokázala zvítězit na půdě rakouského Salzburgu 3:0, to když v každé třetině dala po jedné brance. V poslední třetině si Škodovka poctivě hlídala svůj náskok. V poslední minutě to domácí zkusili bez brankáře, nicméně risk jim nevyšel a Dominik Soukup dal střelou do prázdné brány definitivu výsledku.

59:29 Dominik SOUKUP - 0:3

59:29
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, Plzeň dnes získá tři body. Hosté získali puk na své hokejky, Marcel od zadního mantinelu našel DOMINIKA SOUKUPA, který neměl problém dostat puk do sítě. Asistence: Marcel Marcel, Adam Ženíšek.

58:56
    Domácí v šesti, vyjde jim risk bez brankáře?

58:24
    Brankář Damien Clara se prozatím vrací do branky, nicméně je jasné, že dlouho v ní nezůstane.

58:24
    Teď už se ovšem hra přerušila a domácí trenér Ilkka Pakarinen si bere oddechový čas.

58:15
    Hosté vyhodili kotouč pouze tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:54
    Hosté kontrolují závěr dnešního zápasu, domácí Salzburg zatím vůbec nepouští k sobě do pásma.

55:57
    Marcel servíroval puk před branku, tam ovšem nebyl nikdo, kdo by ho dokázal dostat do sítě.

55:26
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Szieber – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Slania – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).

55:26
    Emoce na ledě. Do pěstního souboje se pustili proti sobě Slanina se Szieberem, jasným vítězem se stal plzeňský borec, který svého soupeře poslal, díky několika přesně mířeným ranám, k ledu.

55:00
    Pět minut do konce třetí třetiny. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Němečka.

54:53

53:58

53:19
    Sledujeme hru ve čtyřech na obou stranách, do šance se pokoušel prodrat za hosty Václav Adamec, jenomže klička na modré čáře mu nevyšla.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 13. M. Soukup (Ženíšek, Kremláček), 22. Marcel (Ženíšek, M. Soukup), 60. D. Soukup (Marcel, Ženíšek)

EC Red Bull Salzburg: Clara (Wolf) – Kauhanen (A), Rafalski, Sinn (C), Schober, Kerber, Hübner, Venier – Szieber, Jelavic, Eckl, Stiegler, Bürgelt, Assavolyuk, Bader, Braun (A), Mackner.
    HC Škoda Plzeň: Němeček (Vondraš) – Hamšík, Pánek, Kremláček, Vajner (A), Malák (C), Kvasnička – Eremiáš, Kopic (A), Adamec, Korčák, Dvořák, Slanina, Marcel, M. Soukup, D. Soukup, Ženíšek, Dáňa.

Rozhodčí: Heinricher – Puff, Seewald