KHL
Vladivostok – Magnitogorsk 0:5 (kon.) | Novosibirsk – Kunlun 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 0:5 (kon.)
Kazaň – Viťaz 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Soči 0:1 (kon.) | Jaroslavl – Jokerit 1:4 (kon.)

Československá stopa v zápase
    Vojtěch Mozík (VLD) - 0+0, 5 střel na branku, 0 trestných minut, čas na ledě: 19:19
    Libor Šulák (VLD) – 0+0, 3 střely na branku, 0 trestných minut, čas na ledě: 19:27

Magnitogorsk rozhodl o svém vítězství v první třetině, když během šesti minut skóroval hned čtyřikrát. Od druhého dějství už se směrem dopředu tolik nehnal a zbylých čtyřicet minut bylo dost nezáživných. V závěru druhé třetiny ještě zkompletoval hattrick Maillet. Ve třetí třetině už se zápas jen dohrával. Na rozdíl od posledního vzájemného střetnutí mezi dnešními soupeři tedy Metallurg nepovolil žádné komplikace a vůbec poprvé v letošní sezoně udržel čisté konto. To Admiral si připisuje sedmou prohru z osmi zápasů.

59:32
    Currie jen vrátil kotouč z levé strany za branku a domácí ještě naposledy zaútočí.

59:05
    Mozíkův nástřel z pravé strany končí vedle zadní tyče.

58:31
    Admiral se na pravé straně dopustil ofsajdu.

58:03
    Fjodor Beljakov drží kotouč za svou brankou, domácí střídají.

57:17
    Jussi Olkinuora zastavil hokejkou za svou brankou nahození Patrikejeva z levé strany.

56:36
    Dinar Chamidullin se natlačil před obránce na levé straně, ale Olkinuora zavřel bližší tyč.

55:38
    Hosté vyrobili chybu v rozehrávce, Vladislav Ušnenin přihrával středem na Kestnera. Ten si natáhl brankáře na svou levou stranu a chtěl obstřelovat na zadní tyč, jenže Olkinuora udržel lapačkou čisté konto!

54:53
    Andrej Obidin mířil z mezikruží výrazně vedle levé tyče.

54:29
    Josh Currie chyboval na útočné modré čáře, ale chybu za něj napravil Zemčonok na polovině hřiště, když nastavil tělo před protihráče.

53:47
    Tentýž hokejista zůstal osamocen na pravé straně a měl lepší pozici, jenže branku minul.

53:28
    Ivan Nalimov zakročil proti střele Jurova z pravé strany na krátkou tyč.

52:35
    Hosté rozebrali domácí až k dokonalosti chybělo, aby Karpov trefil kotouč pořádně na pravé straně. Stála před ním už prázdná brána!

52:20
    Leipsic se nedohodl se spoluhráči při přechodové fázi a píská se ofsajd na pravé straně, následuje komerční přestávka.

51:18
    Čibisova nezastavili dva hráči a hosté nyní drží kotouč v útočné třetině.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 12. Zernov (Pašnin, Goldobin), 15. J. Jakovlev (Zemčonok, Goldobin), 16. Maillet (Goldobin, Hultström), 18. Maillet (Leipsic), 38. Maillet (Leipsic)

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (18. Nalimov) – Chamidullin, Fazylzjanov, Mozík, Šulák, Patrikejev, F. Beljakov, Palivko – Obidin, Lugin (C), Gračov – Kestner, Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin – Manukjan, Kotljarevskij, Sajustov (A) – Makarenko, A. Ševčenko, Ťuťunnikov – Verba.
    Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – Zemčonok, J. Jakovlev (C), Hultström, Makljukov, Pašnin (A), Minulin, Nikolajev – Currie (A), Košelev, Čibisov – Nikoncev, Maillet, Leipsic – Zernov, Goldobin, Karpov – Několenko, Jurov, Korosteljov – Švyrjov.

Rozhodčí: Ansons, Romasko – Strelcov, Černyšjov

Diváci: 2 977