Topoľčany – Trnava 5:0 (kon.) | Humenné – Skalica 1:4 (kon.) | Žiar nad Hronom – Levice 4:2 (kon.)
Martin – Pov. Bystrica 2:4 (kon.)
HC 19 Humenné
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
HK Skalica
sk Neděle 26.09.2021, 17:301. liga (SR) • 3. kolo

Sme na konci a Skalica dnes uštedrila Humennému prvú prehru v sezóne po veľmi dobrom výkone, ktorého výsledkom je víťazstvo 4:1. Za hostí skórovali Janáč, Jaša a až dvakrát Nemec, domáci sa zmohli iba na jediný gól zásluhou Farkaša. Odo mňa je z tohto zápasu všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte príjemný nedeľný večer! (19:47:22)

56:48
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Jaša – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

56:25
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Štumpf – 2 min., zovretie puku).

55:38
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Hujsa – 2 min., hrubosť).

49:19
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Šátek – 2 min., podrazenie).

45:44
    Skalica dala gól!
    Možno je definitívne rozhodnuté o víťazstve Skalice, keď pekný individuálny prienik Štumpfa gólovo zakončil RICHARD NEMEC, pre ktorého je to zároveň už druhý presný zásah v zápase! Asistencia: Štumpf

43:29
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (Solomonchak – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

40:32
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (Pichnarčík – 2 min., podrazenie).

40:10
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Štumpf – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine majú Skaličania trochu prekvapivo našliapnuté k trom bodom, keďže pred poslednou tretinou vedú už o dva góly po zásahoch Jašu a Nemca. Humenné musí výrazne zabrať a streliť minimálne dva góly, inak si pripíše na konto prvú prehru v sezóne. Tretia tretina sa začína približne o 19:13.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:10
    Toto už vyzerá na vážnejší problém pre domácich, pretože Skalica odskakuje na rozdiel dvoch góloch a tretí gól hostí strieľa RICHARD NEMEC, ktorý môže byť v konečnom zúčtovaní kľúčový! Asistencia: Jaša

34:46
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (Velichkin – 2 min., nešportové správanie).

32:18
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Hujsa – 2 min., podrazenie).

29:59
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Janík – 2 min., krosček).

27:06
    Hostia idú druhýkrát do vedenia a tentokrát využívajú hru v početnej prevahe, keď sa presadil DAVID JAŠA a Humenné musí opäť doťahovať! Asistencia: Vidovič