Toronto – Montreal 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 6:2 (kon.) | Florida – Nashville 5:4 (po pr.)
Washington – Boston 2:3 (1:2 po s.n.)
Florida Panthers
5:4 (0:0, 1:2, 3:2 - 1:0)
Nashville Predators
Neděle 26.09.2021, 20:00 • FLA Live Arena • Příprava NHL

Zápas vyhrává Florida, dodatečné nájezdy pak Nashville. (22:44:15)

Československá stopa v utkání
    Bez české a slovenské účasti

Týmy v letošní přípravě mají možnost se domluvit na tom, že bez ohledu na výsledek pojedou hráči nájezdy. Této možnosti kluby nyní využily, a tak si hráči vyzkouší nájezdy.

60:46 Sam BENNETT - 5:4

60:46
    Florida právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, tento zápas vyhrávají domácí, prosazuje se před brankou osamocený SAM BENNETT. Asistence: Jonathan Huberdeau.

60:32
    Florida se usadila v útočném pásmu, ale nedokázala vypálit.

60:05
    Začalo prodloužení, které se hraje tři na tři.

60:01

Pět branek nabídla třetí třetina, po jejímž konci je stav 4:4, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:30
    Hraje se převážně ve středním pásmu, tento zápas půjde podle všeho do prodloužení.

58:59
    Fitzpatrick přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Poslední minuta hry ve třetí třetině. Zakončoval Philippe Myers.

58:33
    Trenin se dostal do střelecké pozice, jeho pokus kryje brankář soupeře. Následný pokus byl zblokovaný.

57:06
    Nashville právě vstřelil branku!
    Znovu je vyrovnáno, dorážkou své vlastní střely se prosazuje důrazný TANNER JEANNOT. Asistence: Jeremy Davies a Zach Solow.

56:22
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, diváci se baví hokejem, viděli dnes už sedm branek.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, dramatický zápas nyní vedou domácí hokejisté o jednu branku.

54:37
    Kotouč nyní vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 38. Vatrano (Hornqvist, Kiersted), 41. Vatrano (Hornqvist, Daple), 53. Heponiemi (Connauton, Weegar), 55. Vatrano (Delnov, Bennett), 61. Bennett (Huberdeau) – 25. Jeannot (Trenin), 32. Trenin (Richard), 54. Pitlick (Davies, Jeannot), 58. Jeannot (Davies, Solow)

Florida Panthers: Montembeault (40. Fitzpatrick) – Connauton, Ekblad, Gildon, Kiersted, Priskie, Weegar – Acciari, Bennett, Dalpe, Heponiemi, Horqvist, Huberdeau, Mamin, Nachbaur, Noel, Sourdif, Tippett Vatrano
    Nashville Predators: Ingram (40. Cooley) – Harpus, Davies, Matier, Myers, Fabbro, Del Gaizo – Glass, Kunin, Trenin, Pitlick, Schneider, Tovanen, Carpenter, Solow, LaBate, Novak, Jeannot, Richrad

Rozhodčí: Halkidis, Luxmore – Murray, Kelly