Dukla Praha – Prostějov 0:1 (kon.) | Brno – Sparta B 2:1 (kon.) | Jihlava – Táborsko 3:1 (kon.)
FK Dukla Praha
0:1 (0:1)
1. SK Prostějov
Pátek 01.10.2021, 16:00 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:19. (17:53:12)

Fotbalisté Prostějova vydřeli jedinou střelou zápasu hned ze 7. minuty zásluhou Jakuba Urbance vítězství na Julisce. Trápící se Dukla platonickou převahu nijak nevyužila a z posledních čtyř duelů získala jediný bod.

90+4

90+3
    Jubilejní desátou žlutou kartu dnešního zápasu si prohlédl Mohamed Doumbia (Dukla Praha).

90+3
    Buchvaldek centruje od koncové čáry do Muchových rukavic. S Pražany to už nevypadá dobře.

90+2
    Po zdlouhavé rozehrávce si Prostějovští nepohlídali ofsajd.

90+1
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Daniel Bialek.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty. Začátek nastavení stráví Prostějov v bezpečné vzdálenosti, faulován byl totiž pronikající Urbanec.

90
    Rada vyhání spoluhráče dopředu a sám běží rozehrát ke středovému kruhu.

88
    Domácí Jiří Kulhánek v běžeckém souboji předstihl Koudelku a nepustil ho do nájezdu.

87
    K Buchvaldkově nelibosti neuznává rozhodčí Křepský předčasně rozehraný trestný kop a vrací míč na místo přestupku. Dukla nakonec vytěžila jen aut.

85
    Lubomír Machynek získává autové vhazování pro hosty na útočné půlce, míč však končí u brankáře Rady, který si ho snad poprvé za poločas osahal.

84
    Pěknou sérii narážeček domácího mužstva zakončuje David Kozel tvrdou střelou metr vedle pravé tyče.

82
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Jan Koudelka.

81
    Žlutou kartu dostává Petr Jiráček (1. SK Prostějov).

81
    Prostějov hrál chvilku bez Lubomíra Machynka, který byl ošetřen za brankou, ale již se hlásí do hry.

79
    Na Buchvaldkův centr naskakoval Quadri Adediran (Dukla Praha), kterému za faul na brankáře ukazuje rozhodčí žlutou kartu.

77
    Dukla dostřídala: ze hřiště odcházejí Sunday Faleye, Ondřej Ruml a Daniel Kozma, přicházejí Jan Pázler, Artěm Kovernikov a David Kozel.

76
    Barac přihrál pod sebe Faleyemu, jehož kolmici spoluhráči vůbec nepojali a míč pomalu klouže do připravené náruče brankáře Muchy.