Hlučín – Znojmo 2:1 (kon.) | Kroměříž – Vel. Meziříčí 1:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
Pátek 01.10.2021, 18:00 • Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek pátečního večera. (19:53:19)

Radovan Lokša rozhodl o výhře Hlučína

Po prvním poločase prohrával domácí celek se Znojmem 0:1, když v 17. minutě poslal do vedení svůj celek David Štrombach. Do druhé půlky nastoupil na hřiště Radovan Lokša, který díky svými dvěma góly rozhodl o výhře Hlučína.

90+2

90+2
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Gonvales, přichází Traore.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Papež, přichází Silva.

90+1
    Již běží nastavený čas. U míče je Hlučín, který kombinuje na polovině Znojma.

90
    Žlutou kartu dostává Prokeš (1. SC Znojmo FK).

90
    David Moučka se pokusil zakončit zpoza velkého vápna, ale netrefil branku.
    89. LOKŠA - 2:1

89
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Hlučín obrací vývoj utkání! Minutu před koncem základní hrací doby se trefuje podruhé v zápase RADOVAN LOKŠA, když si našel ve vápně přihrávku z pravé strany!

88
    Radovan Lokša nastřeluje hlavou břevno!

87
    Znojmo se hnalo na brankáře dva na dva, ale akci ani nezakončilo.

86
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Moučka, přichází Wala.
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Lehnert, přichází Kundrátek.

85
    Radovan Lokša hrát nemohl, jelikož se nacházel v ofsajdu, čehož si všiml sudí na čáře a odmával.

83
    Russmann neprocpal míč do kraje na spoluhráče a naopak se do protiakce hnali domácí. Ti získali roh.

82
    K hlavičce se dostal jeden z hráčů Znojma a zakončil do horní tyčky branky!

81
    Hosté z jihu Moravy rozehrají rohový kop.

80
    Dominik Mládek poslal dobrý centr na svého spoluhráče, který hlavou mířil k zemi do branky! Polepil opět vychytal!

79
    Znojmu se podařilo odcentrovat do vápna, kde byli hned tři hráči Znojma připraveni hlavičkovat. Střela na branku ale nepřišla.

78
    Hostující krajní bek ubránil náběh domácího hráče a Polepil bude odkopávat od branky.