Montreal – Ottawa 4:5 (1:2 po s.n.) | Tampa – Florida 6:2 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 4:2 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 0:0 (zruš.) | Minnesota – Chicago 3:2 (po pr.) | Dallas – Colorado 3:1 (kon.)
Edmonton – Vancouver 3:2 (kon.) | Vegas – Arizona 1:3 (kon.)
Dallas Stars
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Colorado Avalanche
Pátek 08.10.2021, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL

Zápas je za námi a přestože jsme v poslední části mohli vidět dvě branky, byla perioda jednoznačně méně atraktivní. Utkání se ale nejvíc vyrovnalo právě v této části hry. J.T. Compher na konec ještě vykřesal naději pro Colorado, ale tu zahodil pouhých jedenáct sekund poté svou brankou do prázdné svatyně Roope Hintz. (04:32:48)

58:48
    Ne, ne a ne. Žádné drama se konat nebude. ROOPE HINTZ po přihrávce Pavelského už jen poslal kotouč do odkryté klece a podtrhuje dnešní utkání. Asistence: Joe Pavelski.

58:34
    Že by drama na konec? J.T. COMPHER se prosadil při power play bez brankáře a snižuje na rozdíl jediné branky! Asistence: Andre Burakovsky a Samuel Girard.

58:33
    Colorado v posledních minutách hodně tlačí. Burkaovsky se už málem prosadil po střele zápěstím z pravé strany. Na poslední chvíli se Chudobin přesunul.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny prívě probíhají.

57:23
    Joe Pavelski pálil z pravého kruhu, ale jeho rána byla zablokována Pavelskum

57:18
    Roope Hintz zavezl míč od útočné třetiny, ale nikdo ze spoluhráčů mu nepřijel, a tak ho jen odevzdal.

56:22
    Jamie Benn se před brankou soupeře postavil na vhazování a vyhrál ho. Dallas tak kombinuje v brance.

56:04
    Radek Faksa pálil z mezikruží, ale těsně nad!

55:26
    Arťom Anisimov zase kotouč přenechal a daroval Dallasu Starts před střední pásmem Colorada.

54:41
    Andrej Sekera nebezpečně přenechal soupeři kotouč za svou brankou.

53:21
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Blake Comeau – 2 min., hákování).

53:02
    O kotouč skvěle zablokoval Andrej Sekera, který nakonec dojel až do útočné třetiny.

52:52
    Roope Hintzova rána mířila jen nad branku Colorada.

51:45
    Hit zopakoval Radek Faksa, který sestřelil Jacka Jonsona.

51:06
    Martin Kaut si připsal velmi dobrý druhý hit, tentokrát se jeho obětí stal Joel Hanley.

50:15
    Střele Denise Gurianova byla zablokována Megnou, Logan O'Connor zase střílel jen do boční tyče.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 13. Raffl, 29. Robertson (Gurianov, Pavelski), 59. Hintz (Pavelski) – 59. Compher (Burakovsky, Girard)

Dallas Stars: Chudobin (Hotlby) – Benn, Comeau, Faksa, Glendening, Gurianov, Hanley, Heisanen, Hintz, kero, Kiviranta, Klingberg, Lindell, Pavelski, Radulov, Raffl, Robertson, Sekera, Suter
    Colorado Avalanche: Kuemper (Johansson) – Anisimov, Bowers, Burakovsky, Byram, Compher, Girard, Helm, E. Johnson, J. Johnson, Jost, Kaut, MacDonald, Malcev, Megna, Murray, Newhook, O'Connor, Ranta