Chorvatsko – Rusko 1:0 (kon.) | Malta – Slovensko 0:6 (kon.) | Slovinsko – Kypr 2:1 (kon.)
Arménie – Německo 1:4 (kon.) | Lichtenštejnsko – Rumunsko 0:2 (kon.) | S. Makedonie – Island 3:1 (kon.)
Lucembursko – Irsko 0:3 (kon.) | Portugalsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Řecko – Kosovo 1:1 (kon.)
Španělsko – Švédsko 1:0 (kon.)
Slovinsko
2:1 (0:0)
Kypr
Neděle 14.11.2021, 15:00Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina H

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:10. (16:57:37)

Je konec! Slovinsko nakonec poráží Kypr na domácí půdě 2:1. Vše podstatné se dnes odehrálo po změně stran. Ve 49. minutě poslal domácí celek do vedení Miha Zajc. Další branku domácích přidal pět minut před koncem Gnezda Čerin. V samotném závěru už jen stačil snížit krásnou střelou Kakoulis.

90+4

90+3
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Žan Celar, přichází Blaž Vrhovec.

90+2
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Andreas Avraam, přichází Matija Špoljarić.

90+1
    Nastavují se tři minuty!
    90. Andronikos KAKOULIS - 2:1

90
    Kypr právě vstřelil branku!
    Je sníženo! Kypr se v samotném závěru utkání dokázal prosadit. Nádhernou střelou z dálky překonal Jana Oblaka ANDRONIKOS KAKOULIS!

89
    Sotiriou chtěl z pravé strany odcentrovat na malé vápno, jenže tam kraloval domácí stoper Bijol, který odehrál skvělé utkání.

87
    Dnešní duel už se pouze dohrává. Domácí nadále drží míč na svých kopačkách a dohrávají duel s míčem.
    85. Adam Gnezda Čerin - 2:0

85
    Slovinsko právě vstřelilo branku!
    Domácí Slovinsko potvrzuje svůj dnešní triumf! Na přihrávku za obranu si na hranici velkého vápna naběhl ADAM GNEZDA ČERIN a skákavý míč napálil do sítě!

85
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Miha Zajc, přichází Leo Štulac.

84
    Žlutou kartu dostává Grigoris Kastanos (Kypr).

83
    Kypr zahrával svůj druhý rohový kop v utkání. Centr propadl k zadní tyči, kde bez problémů zasáhla defenziva Slovinska.

82
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Fotis Papoulis, přichází Andronikos Kakoulis.

81
    Miha Zajc táhl akci Slovinska po pravé straně, ale stáhl se k němu skvěle hrající stoper Laifis, který autora dosud jediné branky dokázal odzbrojit.

80
    Slovinsko se deset minut před koncem usadilo na polovině Kypru a postupnou kombinací si hledá prostor pro zakončení.

79
    Zajc se středem hřiště tlačil do pokutového území, ale místo zakončení zvolil ještě kličku na pravou stranu, kterou přečetl zadák Kypru.