Slavia – Kolín 4:0 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 5:0 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 5:3 (kon.)
Prostějov – Havířov 3:2 (kon.) | Sokolov – Frýdek-M. 3:0 (kon.) | Vrchlabí – Kadaň 5:0 (kont.)
Přerov – Jihlava 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 2:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 17.11.2021, 18:00 • RT TORAX ARENA • Chance liga • 21. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:22:30)

Za nasazení, bojovnost a dření až do konce utkání by si Vsetín zasloužil alespoň bod. Sáhl gólmana v poslední minutě třetí třetiny po technickém provinění Poruby, ale nakonec z toho vytěžil RT TORAX druhý gól. Hrdinou dnešního utkání se stal Pavel Jenyš, který vsítil oba porubské góly.

59:29 Pavel JENYŠ - 2:0

59:29
    Poruba právě vstřelila branku!
    PAVEL JENYŠ přebruslil obránce, který mu zkřížil cestu ještě v kruhu, ale i tak se dopracoval dnešní porubský střelec k zakončení do prázdné brány. Asistence: Radim Toman a Dominik Hrníčko.

58:58
    Indrák operuje před brankovištěm. Muštukovs nahození Roba vytěsňuje holí, ale jen na modrou pro Ondráčka, který s krokem dopředu střílí. I tento pokus nekončí za brankářovými zády.

58:24
    Střela Štacha letí těsně kolem levé porubské tyče.

57:56
    Vachovec vytěsňuje hru do středního pásma. Vsetínští si hlídají puk na holích a s opatrností rozehrávají protiútok.

57:43
    VHK ROBE Vsetín hraje bez gólmana. Nabízí se to, když se vhazuje před Muštukovsem.

57:43
    Oddechový čas pro hosty.

57:32
    Hru nahoru dolů zastavuje provinění vysoké hole.

56:46
    Barinka na modré sbírá kotouč a střílí. Málek puk postrkává na Štacha a je z toho protiútok.

56:20
    Zeman si nerozuměl s Jakubem Jenáčkem a tak je z toho zakázané uvolnění.

55:53
    Početný vsetínský kotel povzbuzuje tým k vyrovnání.

55:08
    Po úpravě Muštukovsovy výstroje, na scénu přišly nůžky, se pokračuje ve hře. Indrákova dělovka končí v semaforu porubského gólmana.

55:03
    Střelu Hořanského má domácí gólman v lapačce. Před porubskou brankou se utvořily dvojice Žovinec Půček a Réway Hořanský. Zůstalo u tahání dresů. Nikdo nechtěl oslabit tým shozením rukavic.

54:25
    Rob je na ledě všude. Chce moc vyrovnat a nejenže si kotouč sbírá v obranné třetině, ale také rychlostí blesku se dostává před soupeřovu bránu a zakončuje. Jen do hrudi gólmana, který odvrací i dorážku Bergera.