Vancouver – Colorado 2:4 (kon.) | Seattle – Chicago 2:4 (kon.) | Los Angeles – Washington 0:2 (kon.)

Česká a slovenská stopa v utkání
    Martin Fehérváry (WSH) – 0+0, 2 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:06

Tři hvězdy utkání

1. Ilja Samsonov (WSH) – 34 zákroků
    2. Jonathan Quick (LAK) – 37 zákroků
    3. Garnet Hathaway (WSH) – 2+0 (07:19:29)

Washington Capitals vyhrává tento dramatický zápas 2:0, obě branky vstřelil v závěru třetí třetiny. Domácí nedokázali překonat brankáře soupeře, Ilja Samsonov byl dnes bezchybný.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
    58:42 Garnet HATHAWAY - 0:2

58:42
    Washington právě vstřelil branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení, ze středního pásma posla puk do prázdné branky GARNET HATHAWAY. Asistence: John Carlson.

58:17
    Domácí vyhráli buly, a tak mohou kombinovat v útočném pásmu.

58:13
    Domácí hrají v šesti, hosté vyhodili na icing.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:36
    Alexandr Ovečkin vedl zajímavou akci svého celku, ale k zakončení se nedostal.

57:04
    Brendan Lemieux měl obrovskou příležitost, ale z bezprostřední blízkosti trefil jen brankáře. Ilja Samsonov své kolegy podržel. Komerční přestávka.
    56:30 Garnet HATHAWAY - 0:1

56:30
    Hostující celek se dostává do vedení, spoluhráčovu střelu dokázal usměrnit za záda brankáře obranou neobsazený GARNET HATHAWAY. Asistence: John Carlson a Jevgenij Kuzněcov,

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stále platí vyrovnaný stav.

54:45
    Domácí obrana musí hrát, zakázané uvolnění se nyní nepíská.

53:52
    Viktor Arvidsson to vzal na sebe, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale dobře chytající brankář dokázal zasáhnout.

52:53
    Jonathan Quick byl připravený a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal Garnet Hathaway.

52:10
    Ozývají se fanoušci a ženou domácí hokejisty za prvním střeleckým úspěchem v tomto zápase.