SHK Hodonín – Kopřivnice 4:6 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 3:4 (kon.) | Nová Paka – Letňany 1:2 (kon.)
Příbram – Řisuty 7:1 (kon.) | Cheb – Tábor 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 4:3 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 7:8 (kon.) | Bílina – Hronov 4:13 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 3:2 (4:3 po s.n.)
Opava – Žďár n/S 5:4 (1:0 po s.n.) | Nový Jičín – Kometa Brno B 4:2 (kon.) | Kobra – Písek 3:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (0:2, 2:0, 1:1 - 1:0)
HC Klatovy
Sobota 20.11.2021, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Jih (ČR) • 17. kolo

Klatovy měly v první třetině nakročeno ke třem bodům, když vedly o dvě branky. Havlíčkův Brod se ale postupně zlepšoval a dostával se zpět do utkání. Ve třetí periodě se hosté dostali do vedení podruhé, i tentokrát ale domácí mužstvo srovnalo. Zápas tak dospěl do prodloužení, kde bonusový bod vystřelil Bruslařům Tomáš Mlynář. (19:16:23)

62:48
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři v prodloužení vybojovali druhý bod! Miroslav Třetina se po levé straně dostal do útočného pásma, obešel obránce a vystřelil. Jeho ránu Polívka jen vyrazil, odražený puk ale dojel TOMÁŠ MLYNÁŘ, jenž překonal ležícího brankáře. Asistence: Miroslav Třetina, Martin Nepokoj

61:43
    Marek Tecl se obtočil okolo klatovského obránce a vystřelil z pozice pravého kruhu. Polívka jeho rány zlikvidoval.

60:52
    Voříšek vybojoval kotouč. Z vlastního pásma rozehrávají Bruslaři.

60:22
    Klatovy vyhrály vhazování a kombinují.

60:01

Klatovy se ve třetí periodě dostaly zpět do vedení. Bruslaři ale v závěru třetí periody začali svého soupeře přehrávat. Odměnou jim bylo vyrovnání. Zápas se tak bude prodlužovat.

60:00

59:48
    Bruslaři posílají kotouč za klatovskou bránu. Na další šanci už čas nebude.

59:06
    Luboš Voříšek vybojoval kotouč na bránou hostů a obtočil se okolo levé tyče. Polívka se však přesunul včas.

58:25
    Jan Bulín nabral vysokou rychlost. Nedokázal však vystřelit přes obránce.

58:07
    Hosté vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

57:49
    Bruslaři nyní ostřelují Patrika Polívku ze všech stran. Brankář Klatov nyní drží svůj tým.

57:13
    Vojtěch Tulačka se obtáčel okolo pravé tyčky. Domácí obrana mu však zakončit znemožnila.

55:28
    Bruslaři čtyři a půl minuty před koncem třetí třetiny vyrovnávají skóre! První střelu Patrik Polívka vyrazil jen před sebe, kde byl připravený JAKUB ČEJKA, jenž z dorážky překonal klatovského gólmana. Asistence: Tomáš Mlynář, Jan Bulín

Dnešní utkání sleduje 288 diváků.

53:07
    Tomáš Mlynář se s kotoučem dostal až před Patrik Polívku! Jeho zakončení však gólem neskončilo.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 23. Košťál (Třetina, Čejka), 39. Nepokoj (Voříšek), 56. Čejka (Mlynář, Bulín), 63. Mlynář (Třetina, Nepokoj) – 9. Procházka (Michel, Jánský), 8. Tulačka (D. Roubal), 45. Procházka (Tulačka, Eret)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Novák) – Janoušek, Kliment (A), Nepokoj, Benák, Zvěřina – Holenda, Třetina, Tecl – Bulín, Mlynář, Čejka – Voříšek, T. Ludvík (C), Košťál – Kalač, Vacík, J. Ludvík
    Trenér: Michal Konečný

HC Klatovy: Polívka (Pitel) – Brtník, Vajner, Jánský, Kovářík, Sklenička – Kaiser, Michel, Uhlík (A), J. Roubal, Tulačka (A), Eret, Kolář, Morawetz, D. Roubal (C), Kosnar, Procházka
    Trenér: Michal Straka

Rozhodčí: Martin Šperl – Jiří Nechvátal, Václav Kubíček