Dynamo Kyjev – Bayern 1:2 (kon.) | Villarreal – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Barcelona – Benfica 0:0 (kon.)
Young Boys – Atalanta BC 3:3 (kon.) | Lille – Salzburg 1:0 (kon.) | Sevilla – Wolfsburg 2:0 (kon.)
Malmö – Zenit 1:1 (kon.) | Chelsea – Juventus 4:0 (kon.)
Sevilla FC
2:0 (1:0)
VfL Wolfsburg
Úterý 23.11.2021, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Liga mistrů • Skupina G

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera. (23:00:14)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:13.

Je bojováno. Zajímavý zápas nakonec zvládla lépe domácí Sevilla, která porazila německý Wolfsburg 2:0. O první branku tohoto utkání se postaral ve 13. minutě Joan Jordán a druhý přesný zásah přidal v sedmé minutě nastavení Rafa Mir. Nutno dodat, že domácí vyhráli zaslouženě, protože dnes byli lepším týmem.

90+7
    90+7. Rafa MIR - 2:0

90+7
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Kvůli dlouhému ošetřování se nakonec hrálo o několik minut déle, než bylo původně v plánu. V sedmé nastavené minutě se do zakončení dostal RAFA MIR, který nezaváhal a Sevilla tedy tento duel vyhraje 2:0.

90+4
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Diego Carlos, přichází Ludwig Augustinsson.
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Ivan Rakitić, přichází Karim Rekik.

90+4
    Hostující hráči se samozřejmě snaží něco vymyslet, ale směrem dopředu se jim nedaří a vypadá to, že všechny body dnes získá Sevilla.

90+2
    Rozhodčí přidal pět minutek.

90+1
    Žlutou kartu dostává Lucas Nmecha (VfL Wolfsburg).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází John Anthony Brooks, přichází Daniel Ginczek.

87
    Z dobrých dvaceti metrů napřáhl domácí Rafa Mir, ale jeho dělovka nebyla přesná a Pavao Pervan tedy nemusel zasahovat.

85
    Dodi Lukebakio si na hranici velkého vápna rovnal míč na střelu, ale nakonec bylo vše zbytečné, protože hlavní rozhodčí odpískal faul jeho spoluhráče.

83
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Thomas Delaney.

83
    Jules Koundé nyní zastavil slibnou akci soupeře, když vyhrál důležitý hlavičkový souboj. Francouzský obránce hraje dnes skvěle.

82
    Žlutou kartu dostává Maximilian Arnold (VfL Wolfsburg).

81
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Óliver Torres.
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Munir, přichází Rafa Mir.

81
    Pavao Pervan vyběhl daleko ze své branky. Nakonec po dlouhé přihrávce míč odhlavičkoval na spoluhráče, skvěle to nyní udělal.