Dynamo Kyjev – Bayern 1:2 (kon.) | Villarreal – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Barcelona – Benfica 0:0 (kon.)
Young Boys – Atalanta BC 3:3 (kon.) | Lille – Salzburg 1:0 (kon.) | Sevilla – Wolfsburg 2:0 (kon.)
Malmö – Zenit 1:1 (kon.) | Chelsea – Juventus 4:0 (kon.)
Chelsea FC
4:0 (1:0)
Juventus FC
Úterý 23.11.2021, 21:00 • Stamford Bridge, Londýn • Liga mistrů • Skupina H

To je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek večera! (23:01:24)
    K vítězství Chelsea dnes výrazně přispěli odchovanci. Ti vstřelili první tři góly.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:13.

Chelsea dnes doslova smetla Juventus. Po skvělém výkonu vítězí vysoko 4:0. Domácí po celý zápas dominovali. Za svou aktivitu byli poprvé odměněni ve 25. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Trevoh Chalobah. Další trefy pak přišly na řadu po změně stran. V 56. minutě zvýšil na 2:0 Reece James a jen o dvě minuty později se po krásné kombinační akci radoval také Callum Hudson-Odoi. Skóre duelu pak uzavřel v páté minutě nastavení střídající Timo Werner. Blues tak vystřídali Juventus na čele tabulky skupiny a zajistili si postup do osmifinále LM.

90+5
    90+5. Timo WERNER - 4:0

90+5
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Domácí přidávají ještě jeden gól! Reece James vyhrál na půlce souboj s Keanem a poslal dlouhý pas na levé křídlo. Bránící McKennie chyboval, když míč pustil na Hakíma Zíjáše. Ten přízemním centrem na zadní tyč oslovil TIMA WERNERA, jenž zblízka doklepával do prázdné brány.

90+4
    Ještě rychlá akce domácích. Balón putoval na levé křídlo, kde byl César Azpilicueta. Ten balón předával Masonovi Mountovi, kterého si pohlídal bránící hráč. Bude z toho roh.

90+2
    Moise Kean přebral míč na útočné polovině a dostal se s ním až do docela dobré střelecké pozice. Rána mu ale vůbec nesedla a Mendy zůstal neohrožen.

90+1
    Sudí nastaví ještě pět minut!

89
    Zápas se už jen dohrává. Chelsea baví diváky přihrávkami na jeden dotek.
    87. Werner připravil šanci pro Zíjáše.

87
    Málem ještě jeden gól Chelsea! Míč dostal Timo Werner, který si v blízkosti pokutového území počínal týmově a ještě balón předal do běhu Hakímovi Zíjášovi. Ten si přízemním zakončením nepřišel na Szczęsného!

84
    Další útočná snaha Juventusu skončila rukou Dejana Kulusevského.
    83. McKennieho ránu vyškrábl nad břevno Mendy.

83
    Edouard Mendy si musel připsat první ostrý zákrok v zápase! Weston McKennie se prezentoval halfvolejem z hranice šestnáctky a trefil to dobře. Balón směřoval pod břevno, ovšem Mendy ho přizvedl nad svou svatyni.

83
    Arthur nahrál do levého křídla Aléxovi Sandrovi. Ten nedokázal odcentrovat přes Jamese. Je z toho alespoň roh pro Starou dámu.

81
    Domácí i za stavu 3:0 vysoko napadají rozehrávku soupeře. Juventus to má proti dnešní Chelsea hodně těžké.

80
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Dejan Kulusevski.
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Koni De Winter.

Martin Augustin

Branky: 25. T. Chalobah (Rüdiger), 56. R. James, 58. Hudson-Odoi (Loftus-Cheek), 90+5. Werner (Zíjáš)

Karty:   23. J. Cuadrado (JUV)

Chelsea FC: E. Mendy – T. Chalobah, Silva, Rüdiger – R. James, Kanté (37. Loftus-Cheek), Jorginho (C) (76. Saúl), Chilwell (71. Azpilicueta) – Zíjáš, Pulisic (72. Werner), Hudson-Odoi (76. Mount).
    Náhradníci: Arrizabalaga, Bettinelli – M. Alonso, Christensen, R. Lukaku, Werner, Loftus-Cheek, Saúl, Barkley, Mount, Azpilicueta, M. Sarr.

Trenér: Tuchel

Juventus FC: Szczęsny – J. Cuadrado (80. De Winter), Bonucci (C), de Ligt, Sandro – Rabiot, Locatelli (67. Arthur), Bentancur (59. Dybala), McKennie – Chiesa (80. Kulusevski), Morata (67. Kean).
    Náhradníci: Pinsoglio, Perin – Arthur, Dybala, Kean, Rugani, Kulusevski, De Winter.

Trenér: Allegri

Rozhodčí: Jovanović – Stojković, Mihajlović (SRB)