Chabarovsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Vladivostok – Omsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Novosibirsk – Soči 1:2 (kon.)
Čerepovec – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Jaroslavl – Jokerit 2:1 (po pr.) | Dynamo Moskva – Čeljabinsk 7:6 (po pr.)
Amur Chabarovsk
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Středa 24.11.2021, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL

45:43
    Příliš aktivní David Tomášek si odpyká trest za držení a dává hostům jednu z posledních šancí na to se zápasem něco podniknout.

36:06
    Při obranné snaze za bránou podrážel Voronkova Roman Ljubimov, musí si jít odpočinout na dvě minuty.

32:34
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jakov Rylov – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Gorškov – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).

26:59
    Patrice Cormier nejenže fauloval vysokou holí, ale ještě zvládá na trestné lavici nastavit zaostření kamery. V technice se tedy opravdu vyzná, to ho ovšem od dvou trestných minut neuchrání.

16:41
    Tragédie v přesilovce hostů vyvrcholila faulem Šumakova, který dostává dvě minuty za držení soupeřovy hole.

15:07
    Na trestnou lavici za vystřelení puku mimo hřiště musí i Danil Fajzullin. To je zásadní moment první třetiny.

14:11
    Šest hráčů naskočilo na hrací plochu, domácí špatně střídali. Trest odpyká Alexandr Gorškov.

03:22
    Zákrok Rylova je klasifikován jako držení. I když není spokojený, musí si sednout na trestnou lavici.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 5. Fajzullin (S. Těreščenko), 21. V. Butuzov (Nikolišin, A. Gorškov), 25. S. Těreščenko (Tomášek, Volgin)

Amur Chabarovsk: Alikin (Bartošák) – S. Těreščenko, Volgin, Jordán (C), Pivcakin, Aljajev, Znacharenko – Nikolišin, V. Butuzov (A), A. Gorškov – Galuzin (A), Lenc, Tomášek – Ljubimov, Šarov, Grebenščikov – Zyrjanov, A. Kuzněcov, Fajzullin.
    Trenér: Sergej Světlov

Avtomobilist Jekatěrinburg: Šikin (M. Zinčenko) – Blacker, Rylov, Ščemerov, Trjamkin (C), Gurkin, Alexej Vasilevskij (A), Valerij Sitnikov – Bělousov, Spooner, A. Makejev (A) – Prince, P. Kulikov, Šumakov – P. Cormier, Chripunov, S. Bočarov – Rassejkin, V. Kuzněcov, P. Voronkov – I. Ovčinnikov.
    Trenér: Bill Peters

Rozhodčí: Bondar, Kulakov – Sivov, Šišlo