Liberec – Vítkovice 7:3 (kon.) | Kladno – Chomutov 3:5 (kon.) | Jihlava – Zlín 4:3 (kon.)
Mountfield HK – Havířov 4:3 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 4:2 (kon.) | K. Vary – Salzburg 1:3 (kon.)
Pardubice – Třinec 3:2 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 1:3 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 1:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 27.11.2021, 13:00 • enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • 21. kolo

Je tu konec! Ve třetí třetině už žádná další branka nepadla a Dynamo si tak připisuje na domácím ledě důležité vítězství 3:2 nad Třincem. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, ve které se Dynamo dvakrát v rámci tří minut prosadilo a otočilo stav na svoji stranu. (15:02:12)

59:49
    Costa dostal puk do středního pásma.

59:17
    Pardubičtí obětavě blokují Haasovy střely z levého kruhu.

58:14
    Není na co čekat! Hosté to zkouší v šesti hráčích v poli.

58:12
    Oddechový čas pro hosty.

58:12
    Po Hrůzkově nahození se bude vhazovat před Matěchou.

57:11
    Třinec se snaží v posledních minutách stupňovat tempo, pardubická obrana si ale nebezpečné šance hlídá.

55:47
    Kaplanova střela mířila pod horní tyč, Švančara na poslední chvíli vyráží ramenem.

55:20
    Po nepřesné Herčíkově přihrávce se puku ujali Oceláři.

53:44
    Matěcha v brankovišti zasahuje proti zakončení třineckých Ocelářů, ani jeden z útočníku za něj puk nedostal.

53:31
    Andrleho nahození proletělo vedle brány.

50:42
    Po Moškořově nahození se puk několikrát nebezpečně odrazil před Matěchou, v síti ale neskončil.

49:43
    Třinec se nemůže uchytit v útočné třetině, domácí skvěle brání.

49:04
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Formánek – 2 min., hákování).

48:00
    Michal Rouha hledal přízemní přihrávkou Costu, tomu puk při snaze o zakončení ale z hole sklouznul.

46:52
    Kaštánkovi utekl puk pod bruslemi, dal tak šanci Michalu Ramikovi, který střelou pod vyrážečku nebyl úspěšný!

45:32
    Herčík nepřesnou přihrávkou vyhání akci domácích do středního pásma.

45:09
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Andrle – 2 min., podrážení).

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 13. Nedelka (Kloz), 32. Tvrdík (Štetka), 35. Formánek (Hebek) – 17. Haas (Kareš), 24. Ullrych (Matěj, Pětník)

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Kadlc) – Hebek, Hrádek, Kubíček (C), Nedelka, Tvrdík, Chabada (A), Kaštánek – Štetka, Rouha, Herčík, Costa, Formánek, Paleček, Kloz, Šťastný, Kaplan, Gromadzki.
    HC Oceláři Třinec: Švančara (Klimek) – Hykl, Andrle, Chovaniak (A), Kareš, Ročák, Hrůzek – Moškoř, Šutý, Wardas (C), Haas, Pětník, Geidl, Ullrych, Matěj (A), Ramik, Jobánek, Procházka.

Rozhodčí: Kohoutek, Vrba – Bohuněk, Rampír