Opava – SHK Hodonín 4:0 (kon.) | Hronov – Letňany 2:1 (po pr.) | Stadion Cheb – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.)
Písek – Klatovy 8:3 (kon.) | Příbram – Kobra 0:3 (kon.) | Velké Meziříčí – Nový Jičín 11:0 (kon.)
MOSTEČTÍ LVI – Nová Paka 5:2 (kon.) | Kometa Brno B – Kopřivnice 4:3 (kon.) | Děčín – Jablonec 5:4 (kon.)
Řisuty – Tábor 2:5 (kon.)
konec
HC Děčín
5:4 (0:1, 3:2, 2:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 27.11.2021, 18:00 • Zimní stadion, Děčín • 2. liga skupina Sever (ČR) • 19. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé stany už vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:54:28)
   
  Je dobojováno. V Děčíně to vypadalo, že se půjde do nastavené hrací doby. Opak byl však pravdou. Osmnáct vteřin před koncem řádné hrací doby nastavenou hrací dobu odmítl Roman Chlouba, který z nenápadné střely nakonec překvapil Jakuba Jelínka a rozhodl o tom, že Medvědi zapíší tři body.
   
  Konec zápasu.
   
  59:42
  Děčín právě vstřelil branku!
  Tak tohle byla parádní hokejová akce. Jakub Chrpa vybojoval puk u mantinelu, nechal ho Kostourkovi a ten ho poslal na druhou stranu ROMANU CHLOUBOVI. Ten si pomalu najel okolo levého mantinelu až na levý kruh, odkud naznačil přihrávku, avšak nenápadně zakončil. Kotouč prošel za brankovou čáru a tím Jelínka dokonale zaskočil – 5:4. Nutno podotknout, že chomutovští hráči notně děčínský tým rozhýbali a jsou velkou pomocí. Asistence: Milan Kostourek a Michal Žižka.
   
  59:07
  Pavel Zajan na levé straně vyslal jedovatou střelu, kterou chytá Jakub Jelínek! Ten tak v závěru základní hrací doby předvedl parádní zákrok!
   
  58:28
  Zakázané uvolnění domácího celku a hra se stěhuje před Lukáše Lavingera, bude se vhazovat před jeho brankou.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  56:34
  Další dobrý zákrok předvedl Lukáš Lavinger, který v krátkém sledu po sobě zakročil a notně svůj tým podržel. Hra je přerušena, buly po jeho pravé ruce.
   
  55:31
  Martin Jursa zblízka přestřelil Lavingerovu klec. Domácí brankář si tak mohl oddychnout, neboť pokus soupeře byl z těsné blízkosti.
   
  55:08
  Chrpovu střelu dorážel před Jelínkem Roman Chlouba, ale hostující brankář vytasil další pohotový zákrok a neinkasoval.
   
  53:50
  Tomáš Jakubec z levé strany vyslal nebezpečnou střelu, kterou u své pravé tyče zastavil lapačkou Lukáš Lavinger. Na druhé straně hned střílel Jakub Chrpa, jeho pokus končí na obraně Jablonce.
   
  53:07
  Vhazuje se po pravé ruce Lukáše Lavingera, hosté si tak ještě prodlouží pobyt před jeho klecí.
   
  52:24
  Nepřesná kombinace Medvědů a puk v obranném pásmu získali hosté a derou se před Lukáše Lavingera.
   
  51:05
  Roman Chlouba do třetice. Zpoza něho střílel jeden z hostů, ale útočník Děčína mu v tom zabránil nohou a posílá puk do neutrální zóny.
   
  50:05
  Roman Chlouba vyšťoural puk u zadního mantinelu a hned si najel na levou stranu, kde vyslal nenápadnou střelu. Jakub Jelínek nakonec musel zasahovat lapačkou.
   
  48:21
  Roman Chlouba byl před malou chvílí v útoku a zapsal další střelu, hned na to šli hosté dopředu a útočník z Chomutova si připsal ještě i v krátkém sledu po sobě obranný zákrok.
   
  47:07
  Lukáš Abraham jedovkou poslal puk na Lukáše Lavingera, který proti němu vytasil efektní semafor a svůj tým podržel. Následně pak nechal hru přerušit.
   
  45:10
  Děčín právě vstřelil branku!
  Ale hned je zase srovnáno. Medvědi se rozjeli do útočného pásma, kde rozjeli sérii přihrávek a poté se k puku dostal ROMAN CHLOUBA, který přízemním pokusem dostal kotouč za záda Jakuba Jelínka – 4:4. Asistence: Jakub Chrpa a Michal Žižka.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 24. Chrpa (Chlouba, Kostourek), 28. Sýkora (Faigl, V. Tůma), 32. Chrpa (Chlouba, Žižka), 46. Chlouba (Chrpa, Žižka), 60. Chlouba (Kostourek, Žižka) – 20. Mrkvička (Abraham, Brokeš), 25. Hric (Mrkvička, Brokeš), 32. Homolka (Bouřil, Jakubec), 45. Hájek (Hric)


  HC Děčín: Lavinger (Skokan) – Loukota, Kučera, Žižka, Ferbas, Arnold, V. Tůma – Smola, Fojt, Chrpa – Chlouba, Zajan (A), Kostourek – Volráb (C), Sýkora, Horák – Žítek, Faigl (A)
  Trenér: Vladimír Kýhos

  HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Krofta) – Pavlů (A), Charvát, Tržický, Abraham, Had, Mrkvička (C) – Král, Jursa, Kačírek – Brokeš, Jakubec, Hájek – Hric, Homolka (A), Bouřil
  Trenér: Tomáš Plíhal

  Rozhodčí: Hlinka – Gabriel, Beneš

  Diváci: 252