Pohronie – Zlaté Moravce 0:2 (kon.) | Trenčín – Dunajská Streda 0:1 (kon.) | L. Mikuláš – Michalovce 0:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:1 (0:0)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 27.11.2021, 15:00Niké liga • 16. kolo

Liptovský Mikuláš byl po změně stran lepším a aktivnějším mužstvem, domácí ale nedokázali skórovat a tak přišel trest v 90.minutu zápasu. Po rohovém kopu Žofčáka se prosadil hlavou Trusa a rozhodl tak o nejtěsnějším vítězství Michalovců nad Liptovským Mikulášem. Děkuji vám za pozornost a přeji ještě pěkný zbytek večera. (16:52:49)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:4. Fauly: 19:19.

90+3

90+2
    Ľuboslav Laura fauloval při svém průniku Alejandra Mendeze, míč pro Michalovce.

90+1
    Michalovce po vstřelené brance kontrolují hru v závěru zápasu na domácí polovině.

90+1
    Ve druhém poločase se budou přidávat dvě minutky.

90
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Matúš Marcin, přichází Filip Vaško.

90
    Michalovce daly gól!
    Obrovský šok v Popradu, hosté jdou do vedení v samém závěru zápasu. Na centr Igora Žofčáka z rohového kopu si naskočil MATEJ TRUSA a přesnou hlavičkou k tyči posílá svůj tým do vedení – 0:1! Asistence: IGOR ŽOFČÁK.

89
    V závěru zápasu získává Matúš Begala pro Michalovce rohový kop, který rozehraje Igor Žofčák.

88
    Žlutou kartu dostává Michal Janec (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

87
    V závěru zápasu se nám hra odehrává zejména ve středové části hřiště, což vzhledem k průběhu zápasu více vyhovuje hostujícím hráčům.

86
    Begala nepřihrál přesně na Žofčáka, míč má v moci domácí brankář Sváček.

85
    Signál v podání domácích nevyšel, Staš hledal centrem v šestnáctce Bartoše – domácí kapitán nedosáhl na míč.

84
    Faul v podání Takuta Oshimy znamená další standardku pro Liptovský Mikuláš.

83
    Po centru z pravé strany v podání Žofčáka překonal domácího brankáře Marcin, gól však neplatí pro ofsajdové postavení.

83
    Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Tomáš Gerát, přichází Peter Voško.

82
    Do konce zápasu už nezbývá mnoho času, dokážou domácí fotbalisté přetavit svou aktivitu ve druhém poločase ve vítězný gól?

81
    Po nedovoleném zákroku na Tomáše Staše následuje přímý kop pro Liptovský Mikuláš ze zajímavé pozice.

80
    Po velmi tvrdém zákroku hostů končí na zemi Ľuboslav Laura. Domácím fotbalistům se nelíbilo nasazení Mendeze.

79
    Hra je přerušena, na straně hostů se už plánuje další střídání.

78
    Prudký centr z kopačky Tomáše Staše vyboxoval brankář hostů Benjamín Száraz.

77
    Aktivní Ľuboslav Laura vybojoval pro své mužstvo další roh. Na zemi zůstává ležet na straně hostů Alfonso Artabe.

76
    Přihrávka Ľuboslava Laury byla zblokována, avšak domácí fotbalisté zůstanou u míče – následuje autové vhazování.

75
    Bartoš našel z pravé strany Krčíka, jeho centr z pravé strany hřiště odvrací obrana hostů.

74
    Centrovaný míč Laury odvrací na rohový kop Artabe. Tlak domácích se začíná stupňovat.

73
    Liptovský Mikuláš se připravuje na další ofenzivní akci krátkými postupnými přihrávkami na vlastní polovině hřiště.

72
    V zajímavé pozici se ocitl Adam Krčík, domácí fotbalista si naběhl za obranu hostů, v šestnáctce ale nezvládl těžké zakončení z voleje.

71
    Do konce dnešního zápasu zbývá posledních 20 minut, na úvodní otevírací gól utkání stále čekáme. Blíže k němu byli ve druhém poločase domácí fotbalisté.

70
    Richard Bartoš padá v souboji proti Alfonsu Artabemu, hlavní rozhodčí nechává hru pokračovat dál.

69
    Michalovce drží míč na vlastní polovině hřiště, hosté se snaží uklidnit hru, Liptovský Mikuláš byl v posledních okamžicích aktivní na jejich polovině hřiště.

68
    Domácí jsou i po změně stran aktivnějším mužstvem, po jejich další kombinaci uvidíme další rohový kop.

67
    Zblokovaný centr Ľuboslava Laury z pravé strany hřiště – roh pro Liptovský Mikuláš.

66
    Nepřesná kombinace hostů, střídající Popovits se nedostal k míči. Odkop od brány domácích.

65
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Wisdom Kanu, přichází Dimitrios Popovits.

64
    Zpětná přihrávka střídajícího Ľuboslava Laury nenašla v pokutovém území nikoho z domácích hráčů.

63
    Krásná akce domácích hráčů, po centru z pravé strany zpracoval míč kapitán Richard Bartoš, který ho přihrál Tomáši Gerátovi – ten napálil míč z nitra šestnáctky do tyče.

62
    Wisdom Kanu byl faulován na vlastní polovině hřiště, hosté zůstanou u míče. Fotbalista Michalovců o několik vteřin později uklouzl a míč ztratil.

61
    Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Jakub Švec, přichází Ľubosla Laura.

60
    Dvě třetiny dnešního zápasu jsou za námi, držení míče vypadá momentálně takto: 53% – 47%.

59
    Magda nepřihrál přesně na Žofčáka, míč končí mimo hrací plochu. Autové vhazování pro domácí tým.

58
    Liptovský Mikuláš začíná ofenzivní akci z vlastní poloviny hřiště, domácí to zkoušejí dlouhým nákopem, obrana hostů si poradila.

57
    Po zakončení Jakuba Švece skončil míč na pravé tyči, Benjamín Száraz měl nyní obrovské štěstí.

56
    I po změně stran sledujeme bojovný fotbal mezi šestnáctkami. Stále čekáme na vážnější příležitost.

55
    Matouš Begala byl faulován, následuje standardka pro hosty.

54
    Centrovaný míč z rohového kopu v podání Tomáše Staše odvrátila do bezpečí obrana Michalovců.

53
    Daniel Magda v útočném snažení na pravém křídle fauluje, míč pro Liptovský Mikuláš.

52
    Adam Krčík nezvládl zpracování míče u postranní čáry, autové vhazování pro Michalovce.

51
    Matouš Marcin vybojoval u rohového praporku další roh pro své mužstvo. Míč si už staví Igor Žofčák.

50
    Zblokovaný pokus z kopačky Matúše Begaly vystrašil domácího brankáře. Rohový kop pro hosty.

49
    Pinte si probral míč od Staša, v běžeckém souboji na pravé straně hřiště získává pro svůj tým rohový kop.

48
    Jakub Švec si obhodil Alfonse Artabeho, míč mu však utekl z kopačky a tak akce domácích končí.

47
    Adam Krčík se snažil přihrát do pokutového území hostů, jeho přihrávka ale neprošla. Michalovce získávají míč.

46
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Sebastián Gembický, přichází Igor Žofčák.

46

Máme za sebou první poločas zápasu 16.kola Fortuna ligy mezi Liptovským Mikulášem a Michalovcema. V prvním poločase jsme moc fotbalové krásy neviděli, stav zápasu je tak bezbrankový. Zhruba za 15 minut začne druhý poločas.

45+1

45+1
    Sudí nastavuje k prvnímu poločasu jednu minutku.

45
    Dalekonosný pokus Adama Krčíka zpoza šestnáctky trefil pouze Michala Ranka.

44
    Václavik se snažil odkopem vysunout Bartoše, Artabe raději odkopává míč pouze na autové vhazování. Za několik vteřin byl faulován domácí kapitán, přímý kop pro Liptovský Mikuláš.

43
    Matej Trusa byl faulován na polovině hřiště, v závěru prvního poločasu zůstanou u míče Michalovce.

42
    Po centru Tomáše Staše ze standardky přichází útočný faul na straně domácích, míč pro Michalovce.

41
    Nepřesný centr Daniela Magdy z pravé strany, odkop od brány Liptovského Mikuláše.

40
    Podle hlavního rozhodčího fauloval Richard Bartoš Matúše Begalu, domácímu kapitánovi se to samozřejmě nelíbí. Míč pro hosty.

39
    Dalekonosný pokus z kopačky Matúše Begaly téměř překvapil domácího brankáře – jeho prudká rána těsně minula levou tyč domácí brány.

38
    Střelecký pokus Richarda Bartoše zpoza šestnáctky byl zblokován, zato Rastislav Václavik už prověřil pozornost hostujícího brankáře – Benjamín Száraz si však poradil.

37
    Alejandro Mendez fauloval u postranní čáry, přímý kop pro domácí celek. Tomáš Staš si už staví míč.

36
    Daniel Magda přihrál velmi nepřesně, Matej Trusa se k míči nedostal. Odkop od brány Dominika Sváčka.

35
    Do konce prvního poločasu zbývá zhruba 10 minut, stále jsme v tomto zápase neviděli vyloženou gólovou příležitost.

34
    Dalekonosný pokus z kopačky Jakuba Švece končí na tribuně domácího stadionu. Odkop od brány Benjamína Száraze.

33
    Center Oshimu směřoval na zadní tyč, Artabe se nedostal k hlavičkovému pokusu. Odkop od brány domácích.

32
    Matej Trusa skončil na zemi, David Krčík se dopustil nedovoleného zákroku. Standardka pro hosty.

31
    Ostrý faul v podání Takuta Oshimy na Robina Hranáče, hostující záložník může být rád, že neviděl žlutou kartu.

30
    Třetina dnešního zápasu je za námi, střelecké pokusy na bránu zatím jen na straně hostů: 0-1.

29
    Michalovce nyní drží míč na vlastní polovině hřiště, hosté se snaží založit útok postupnými přihrávkami.

28
    Richard Bartoš sice fauloval Takuta Oshimu, ale hlavní rozhodčí ponechává výhodu a hra pokračuje dál.

27
    Patrik Pinte se přehnal po levém křídle, dokázal i odcentrovat, nakonec z toho ale nebude nic než jen odkop od brány hostů.

26
    Na straně domácích se rýsovala zajímavý příležitost, Jakub Švec ale fauloval v šestnáctce Alejandra Mendeze – akce Liptovského Mikuláše je na konci.

25
    Hosté si nyní poradili s vysokým napadáním domácích fotbalistů, Michalovce zůstávají u míče ve středu hřiště.

24
    Přihrávka směřující na Tomáše Staše byla příliš dlouhá, odkop od brány Benjamína Száraze.

23
    Richard Bartoš byl faulován, domácího kapitána hosté v tomto zápase zatím pozorně hlídají. Míč pro Liptovský Mikuláš.

22
    Gembický dostal dobrou přihrávku od Trusy, jeho střela zpoza šestnáctky byla zblokována. Sváček bez problémů kontroluje situaci.

21
    Jakub Švec se snažil prodrat k šestnáctce Michalovců, domácí fotbalista si míč předkopl až příliš daleko a nakonec o něj přichází.

20
    Liptovský Mikuláš začíná ofenzivní akci z vlastní poloviny hřiště, první polovina prvního dějství je zatím velmi opatrná. Hraje se spíše mezi šestnáctkami.

19
    Ve středu pole byl faulován Takuto Oshima, Michalovce zůstanou u míče.

18
    Matej Trusa nepřikryl míč v souboji proti Davidovi Krčíkovi, Liptovský Mikuláš zůstává na polovině svého soupeře.

17
    Lékařský tým domácích už na hrací ploše, Michal Janec nakonec opouští hřiště na vlastních nohou. Pokračujeme v zápase dál.

16
    Hra je přerušena, na zemi zůstává ležet domácí fotbalista Michal Janec.

15
    Matouš Begala byl opět faulován, následovat bude standardka v podání Michalovců.

14
    Velká šance hostů po rohovém kopu, centrovaný míč z kopačky Mendeze našel na zadní tyči Marcina, tomu ale při zakončení nesedl ideálně – Sváček ho bez problémů chytil.

13
    Matouš Begala skončil na zemi po nedovoleném zákroku, hra je v posledních okamžicích často přerušována. Stále čekáme na první vážnější šanci zápasu.

12
    Wisdem Kanu u postranní čáry fauloval Jakuba Švece, míč pro domácí celek.

11
    Dlouhý nákop z kopačky Michala Ranka končí mimo hrací plochu, hostující kapitán při svém nákopu uklouzl.

10
    Úvodních 10 minut dnešního zápasu je za námi, držení míče vypadá momentálně takto: 56% – 44%.

9
    Sebastian Gembický přecenil své schopnosti, na levém křídle neuspěl s v souboji proti Patrikovi Pintemu, domácí získávají míč.

8
    Liptovský Mikuláš zaútočil po levé straně hřiště, s centrem Jakuba Švece si obrana hosty poradila.

7
    Domácí fotbalisté jsou v úvodu zápasu aktivnější na míči, momentálně jej drží v moci na polovině Michalovců.

7
    Centr Adama Krčíka odvrátil hostující stoper Alfonso Artabe, o několik vteřin později byl faulován Matej Trusa. Míč pro hosty.

5
    Rastislav Václavik zachytil přihrávku hostů, domácí fotbalisté získávají míč ve středu hřiště.

4
    Útočný faul předvedl na straně Michalovců Takuto Oshima, míč pro Liptovský Mikuláš.

3
    Michalovce to zkoušely na polovině domácích, Kanu se snažil vysunout Marcina, u míče byl spíše domácí brankář Sváček.

2
    Domácí zatáhli rychlou akci, Patrik Pinte se rozhodl místo přihrávky pro tvrdou střelu, ta byla ale zblokována.