BO Ostrava – Akademici Plzeň 2:3 (po pr.) | North wings Ústí – Black Dogs Budweis 1:5 (kon.) | Riders Univerzita Pardubice – Engineers Prague 4:8 (kon.)
BO Ostrava Vítkovice Steel
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Akademici Plzeň
Pondělí 29.11.2021, 18:00 • RT TORAX Aréna, Ostrava • Univerzitní liga ledního hokeje • 10. kolo

Akademici Plzeň vyloupili led BO Ostrava, když dokázali otočit vývoj zápasu. Ještě 56 vteřin před koncem základní hrací doby přitom vedli Ostravané 2:1, pak ale udeřil Jan Rejzek a zaskočené domácí dorazil rozhodující gól Marka Pincla v prodloužení. BO OSTRAVA Vítkovice Steel doma prohrálo s Akademiky Plzeň 2:3p. To je dnes vše, nashledanou u dalších textových přenosů. (20:25:41)

60:21
    Tým Akademici Plzeň právě vstřelil branku!

Tak to byla rychlovka, Plzeň otočila. Akademici ujeli ve dvou a MAREK PRINCL sám před gólmanem Ovčarim nechyboval a dokázal včas zvednout puk. Asistence:David Markov.

60:01

Ostrava už měla zápas na lopatě, ale inkasovala v 60. minutě, to se trefil plzeňský Jan Rejzek. Zápas jde do prodloužení.

60:00

59:55
    Kryštof Fejko byl sám před gólmanem, ale jeho střela zamířila, pět vteřin před uplynutím základní hrací doby, nad.

59:37
    Moravčík objel branku Akademiků, ale jeho vyzvání ke střele žádný z jeho spoluhráčů nevyslyšel.

59:12
    Oddechový čas pro domácí.

59:04

Plzni vyšla hra v power-play. JAN REJZEK, nikým neobtěžován, překonal gólmana Ostravy Ovčariho. Asistence: Štěpán Říha.

58:45
    Sysala ztratil kotouč, ale Plzeň toho nevyužila.

58:27
    Ostrava hraje zkušeně přesilovku.

58:06
    Štekr si připsal zákrok po střele Kovaříka.

57:45
    Plzeňská čtyřka teď děla Ostravanům veliké problémy.

57:31
    Vyloučení v týmu Akademici Plzeň (Jankovský – 2 min., podrážení).

57:29
    Říha je dnes opravdu při chuti, ale gólmana zatím nepřekonal.

56:40
    Akademik Říha opět vyzkoušel pozornost gólmana, jeho střela ale končí v rohu.

56:40

56:16
    Je vidět, že někteří hráči jsou už na pokraji sil.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 6. Kovalski (Sysala), 27. Moravčík (Fejko) – 35. Soukup, 60. Rejzek (Říha), 61. Princl (Markov)

BO Ostrava Vítkovice Steel: Šindelka (Ovčari) – Adamík, Baca. Ševěček, Janiczek, Smička, Zajíc, Szturc, Hudec, Ficek – Moravčík, Fejko, Sysala, Kovařík, Bernát, Kovalski.
    Akademici Plzeň: Štekr (Černý) – Beer, Prachař, Šimůnek, Jankovský, Soukup – Říha, Králíček, Strmiska, Markov, Fořt, Rejzek, Princl, Šiška, Reitspies, Šucha.

Rozhodčí: Vaněk – Poláček, Peluha