NY Rangers – Philadelphia 4:1 (kon.) | Toronto – Colorado 8:3 (kon.) | Ottawa – Vancouver 2:6 (kon.)
Detroit – Seattle 4:3 (2:1 po s.n.) | Anaheim – Vegas 6:5 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 5:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Detroit Red Wings
4:3 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:0)
Seattle Kraken
Čtvrtek 02.12.2021, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (04:24:19)

Dnešní utkání sledovalo 18 963 diváků.

Je konec. Detroit Red Wings vítězí nad Seattle Kraken 4:3 po nájezdech. V první třetině sice padla branka, ale ta nakonec domácím nebyla uznána. Ve 25. minutě se už ale Detroit dočkal, když se trefil Fabbri. Ve 31. minutě ale nejprve srovnal Dunn a v 37. minutě otočil vývoj zápasu Donato. O dvě minuty později bylo ale srovnáno na 2:2 po brance Naměstnikova. Ve 47. minutě si Detroit vzal vedení zpět po gólu Raymonda, ale v 55. minutě srovnal Donato. Prodloužení branku nepřineslo a šlo se do nájezdů, kde rozhodl Adam Erne.

Adam ERNE - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.

64:56
    Nakonec střela českého hráče Filipa Hronka pár vteřin před koncem prodloužení skončila na tyči!

64:32
    Domácí drží puk v útočném pásmu, ale bez nějaké střely.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 25. Fabbri (Dylan Larkin, P. Suter), 39. Naměstnikov (Oesterle, Seider), 47. L. Raymond (Dylan Larkin, Seider), rozh. náj. Erne – 31. Vince Dunn (Marcus Johansson, Wennberg), 37. Donato (Gourde, Donskoi), 55. Donato (Oleksiak)