Omsk – Kazaň 1:3 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 3:1 (kon.) | Viťaz – Minsk 2:5 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
HC Dinamo Minsk
Pátek 03.12.2021, 17:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL

40:54
    Roman Gorbunov si jde odsedět dvě minuty za hákování.

35:03
    Ivan Volodin podrazil soupeře a bude další dvě minuty sledovat z trestné lavice. A určitě věří, že to budou celé dvě minuty.

25:47
    Přichází na řadu první komerční přestávka druhé třetiny, po které bude mít výhodu početní převahy Dinamo Minsk – příliš mnoho hráčů na ledě. Tak zní trest pro Viťaz. Na trestnou míří Vitalij Popov.

23:36
    Další nepříjemnost pro hosty. Dvě minuty za hákování dostává střelec vyrovnávací branky hostí Taylor Beck.

18:47
    Ba co více, nyní budou moct hosté srovnat stav, neboť Stěpan Starkov jde ven na dvě minuty za stejný prohřešek, který dostal Dinamo před chvilkou do tří – vystřelení puku mimo kluziště.

16:03
    Velká nepříjemnost pro Dinamo. Vladimir Alistrov je vyloučen za zdržování hry, když vystřelil puk mimo hrací plochu. Domácí budou hrát minutu a čtvrt dlouhou přesilovku pět na tři.

15:18
    Ilja Šinkevič dnes zatím nehraje dobrý zápas. Další dvě minuty pro běloruského zadáka. Dinamo Minsk při jeho prvním vyloučení inkasovalo. Nyní fasuje trest za podrážení.

11:51
    Igor Golovkov nezpracoval na modré puk, který mu následně ještě uskočil od hole. A k tomu se dopustil faulu, kdy podrazil Vladimira Alistrova. Přesilovka pro Minsk.

01:59
    Jenže poměrně slušný vstup Dinama do zápasu ruší zbytečný faul, kdy Ilja Šinkevič dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. Ojamäki (Audette, I. Ježov), 23. Rasskazov (Starkov, Volodin) – 21. T. Beck (Strömwall, Almqvist), 30. Strömwall (T. Beck), 49. Tedenby (Mosaljov), 56. K. Voronin (Tedenby), 60. K. Voronin

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Kloberdanec) – Kemiläinen, Jegor Voronkov, K. Ljamin, Rydčenko, Golovkov (A), Jepišin, Lisovec, D. Musin – Ojamäki, M. Aaltonen (A), Audette – Starkov, Volodin, Rasskazov – Šiksatdarov, V. Popov, Malychin (C) – G. Nesterov, N. Gončarov, Arkalov.
    Trenér: Jurij Babenko

HC Dinamo Minsk: Rybár (S. Bolšakov) – L. Bengtsson, D. Korobov (C), Sapego, Almqvist, Šinkevič (A), V. Jerjomenko, Děrjabin – Strömwall, Suvorov, T. Beck (A) – Tedenby, Alistrov, Graovac – K. Voronin, R. Gorbunov, Bujnickij – Děmkov, Mosaljov, Varfolomejev – Pyškajlo.
    Trenér: Craig Woodcroft

Rozhodčí: Andris Ansons, Viktor Gašilov – Maxim Bersenjov, Jevgenij Judin