Lipt. Mikuláš – Prešov 6:0 (kon.) | Michalovce – Poprad 4:5 (3:4 po s.n.) | Spišská N. Ves – Banská Bystrica 6:2 (kon.)
HC Slovan – Nové Zámky 2:0 (kon.) | Košice – Zvolen 1:4 (kon.) | Nitra – Trenčín 1:2 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Pátek 03.12.2021, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 22. kolo

40:51
    Slovan Bratislava dal gól!
    V úvodnej minúte tretej tretiny zvyšuje Slovan svoj náskok na rozdiel dvoch gólov! Harris prihral od pravého mantinelu Rapuzzimu, ten to mal na bekhend, no všimol si voľného MARCELA HAŠČÁKA, ktorý trafil odkrytý vzdialenejší horný roh brány.
    Asistencie: William Rapuzzi, Brant Harris

07:55
    Belasí idú v ôsmej minúte do vedenia! PATRIK MAIER nachytal Bakalu na hruškách. Od mantinelu z úrovne bránkovej čiary vykorčuľoval s pukom a trafil do bližšieho horného rohu ponad rameno gólmana.
    Asistencia: William Rapuzzi