Montreal – Tampa 2:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:5 (kon.) | Toronto – Columbus 5:4 (kon.)
Detroit – Nashville 2:5 (kon.) | Buffalo – Anaheim 0:2 (kon.) | Winnipeg – Carolina 2:4 (kon.)
St. Louis – Florida 4:3 (po pr.) | Chicago – NY Rangers 2:6 (kon.) | Edmonton – Minnesota 1:4 (kon.)
San Jose – Calgary 5:3 (kon.)
St. Louis Blues
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
Florida Panthers
Středa 08.12.2021, 02:10 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Česká stopa v utkání:

Florida Panthers – Radko Gudas 0+1, 2 střely, 3 hity, čas na ledě: 20:01, +/-: +1 (04:48:04)

Hvězdy zápasu:
    3. – Ivan Barbašev 0+2
    2. Ville Husso (místo kterého málem přišel Pavel Bučněvič)
    1. Pavel Bučněvič 1+1

Domácí tak nakonec urvali utkání, které mohl rozhodnout prakticky kdokoliv! Po divokém období tak výhra pro ně bude jistě velmi dobrou vzpruhou. Dobrou noc a dobré ráno!

Střely na branku: 30-40 (9-12 ve 3. třetině)
    Zblokované střely: 16-8
    Hity: 23-12
    Úspěšnost na vhazování: 50:50

60:53 Pavel BUČNĚVIČ - 4:3

60:53
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Blues vystřídali a čerstvá síla jménem PAVEL BUČNĚVIČ rozhoduje zápas! Domácí 89 si objela branku a zasunula kotouč za levou tyč! Bez asistence.

60:44
    Blues hrají na jistotu a posílají si přihrávku daleko dozadu.

60:19
    Kyrou nastartoval svoje raketové brusle, ale byl zastaven Huberdeauem.

60:03
    Puk si berou domácí.

60:01

Vyrovnaná třetí třetina tak ustanovila konsenzus, že 60 minut hry tříbodového vítěze neurčilo a bude se tak hrát o extra bod!

60:00

59:59
    MacKenzie Weegar ještě z dálky donutil Lindgrena nastavit beton, ale v St. Louis se dnes půjde do prodloužení!