New Jersey – Philadelphia 3:0 (kon.) | NY Rangers – Colorado 3:7 (kon.) | Vancouver – Boston 2:1 (2:0 po s.n.)
Vegas – Dallas 5:4 (kon.)
New Jersey Devils
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Philadelphia Flyers
Čtvrtek 09.12.2021, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (03:41:49)

Doplníme později.

Skončilo utkání mezi New Jersey a Philadelphií. V souboji dvou trápících se týmů dominovali Ďáblové, kteří zcela zaslouženě vyhráli 3:0. První branku vsítil ve 26. minutě Jesper Bratt, jenž asistoval i na druhé trefě utkání. O tu se postaral skvěle tečující Dawson Mercer. Ve třetí třetině si domácí s přehledem hlídali své vedení, v poslední minutě navíc skóroval do prázdné branky Michael McLeod. Letci tedy dnes prohráli i desáté utkání v řadě.

59:30 Michael MCLEOD - 3:0

59:30
    Devils právě vstřelili branku!
    Domácí ještě pojistili svou dnešní výhru gólem do prázdné klece. Puk získal Šarangovič, jenž vybídl Hughese. Ten už sice mohl pálit, ale ještě posunul na MICHAELA MCLEODA, který doklepl touš tam, kam patří. 3:0. Asistence: Jack Hughes a Jegor Šarangovič.

59:13
    Puk opustil hrací plochu. Sedmačtyřicet sekund před koncem třetí třetiny se bude vhazovat před Blackwoodem.

59:00
    Rozběhla se nám poslední minuta řádné hrací doby. Flyers už získali tlak v útočném pásmu.

58:31
    Bratt ušetřil několik cenných sekund v útočné třetině. Okamžitě ale byl přistrčen na mantinel.

57:59
    Philadelphia si bere oddechový čas.

57:59
    Mackenzie Blackwood se do rozehrávky nehnal. Puk raději udržel na své hrudi, čímž svým spoluhráčům dopřál čas vhodný k prostřídání.

57:39
    Keith Yandle vyslal střelu, která však brankou skončit nemohla. Brankář Devils měl na kotouč výborný výhled.

57:03
    Obránci Flyers si nyní přihrávají ve vlastní třetině. Závěrečný tlak zatím nepřichází.

56:31
    Hart už je na střídačce, takže hosté to zkouší v šesti. Podaří se jim alespoň snížit?

56:31
    Domácí vyhodili na zakázané uvolnění. Vhazování bude provedeno před Blackwoodem.

56:20
    Za pár chvil to hosté zřejmě zkusí v šesti. Zatím ale nezískali dostatečnou kontrolu nad pukem.

55:50
    Blackwood si pravým betonem pohlídal nahození od modré čáry. Čas se hostům neúprosně krátí.

55:02
    Střela Konecného byla bruslemi domácích zadáků sražena do míst, kde nikdo nestál. Ani z tohoto mráčku tedy nezapršelo.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 26. Bratt (N. Hischier, Severson), 32. Mercer (Ty Smith, Bratt), 60. M. McLeod (J. Hughes, Šarangovič)

New Jersey Devils: Blackwood (J. Bernier) – D. Hamilton (A), Graves, Severson (A), Siegenthaler, P. K. Subban, Ty Smith – Bratt, N. Hischier (C), Zacha – Šarangovič, J. Hughes, A. Johnsson – Tatar, Mercer, Vesey – Bastian, M. McLeod, Kuokkanen.
    Trenér: Lindy Ruff

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Braun, Provorov, Ristolainen, Sanheim, Seeler, Yandle – Konecny, Couturier (A), Lindblom – Atkinson, K. Hayes (A), Laughton – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Frost – MacEwen, P. Brown, Brassard.
    Trenér: Mike Yeo

Rozhodčí: Skilliter, Rehman – Brisebois, Hunt

Diváci: 12 163