New Jersey – Philadelphia 3:0 (kon.) | NY Rangers – Colorado 3:7 (kon.) | Vancouver – Boston 2:1 (2:0 po s.n.)
Vegas – Dallas 5:4 (kon.)
po s.n. (2:0)
Vancouver Canucks
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Boston Bruins
Čtvrtek 09.12.2021, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (06:03:50)

Kdo se postavil do brankoviště?

Thatcher Demko (VAN) – 35 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,2%, odchytal 64:45
    Jeremy Swayman (BOS) – 31 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,9%, odchytal 65:00

Česká a slovenská stopa

David Pastrňák (BOS) – 0+1, +/- 0 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 24:59
    Jaroslav Halák (VAN) – 0 zákroků, 0 OG, úspěšnost %, odchytal 00:00

Tři hvězdy utkání

1. Thatcher Demko (VAN) – 35 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,2%
    2. Jeremy Swayman (BOS) – 31 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,9%
    3. Brock Boeser (VAN) 1+0

Je konec. Vancouver Canucks vítězí na domácím ledě nad Boston Bruins 2:1 po nájezdech. Ve 31. minutě se sice radovali hráči Bruins, když se trefil Haula, ale jeho branka nakonec po výzvě nebyla uznána pro ofsajd. Ve 36. minutě měli Canucks přesilovou hru, kterou využil Boeser a poslal domácí do vedení. Ve 45. minutě se Boston už konečně dočkal branky, kterou vstřelil Bergeron. Následně se šlo do prodloužení, které přineslo jednu tyčku a posléze přišly na řadu nájezdy, kde rozhodl J. T. Miller.

J. T. Miller - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.