New Jersey – Philadelphia 3:0 (kon.) | NY Rangers – Colorado 3:7 (kon.) | Vancouver – Boston 2:1 (2:0 po s.n.)
Vegas – Dallas 5:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:4 (1:1, 2:1, 0:2)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 09.12.2021, 16:00 • Svijanská aréna, Liberec • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina A

Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (18:08:25)

Je konec. Mladá Boleslav po dvou třetinách prohrávala, ale ve třetí byla aktivnějším týmem a vysloužila si otočku skóre. Bílí Tygři dnes v celkovém součtu určitě nebyli horší, ale na první body v nadstavbové části si budou muset i po derby ještě počkat.

60:00

59:33
    Oddechový čas využívají i Mladoboleslavští.

59:33
    Zakázané uvolnění Bruslařů přesouvá hru do jejich obranné třetiny. Bílí Tygři stále mají čas.

59:10
    Mladá Boleslav drží puk v útočném pásmu a nedovoluje soupeři zkusit hru bez gólmana.

58:35
    Liberec si hned vybírá oddechový čas.

58:35
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tým z města automobilů se 85 sekund před koncem řádné hrací doby vrací do vedení! Liberečtí zaváhali v defenzivní činnosti a hosté jeli ve dvou na jednoho. Akci táhl VOJTĚCH STEKLÝ, který ji vzal na sebe a svižnou střelou se trefil přesně pod lapačku Ferdinanda Macourka. Asistence: Adam Vlasák.

58:00
    Daniel Forst si po delší době osahal puk, když na něj ze střední třetiny nahodil Tadeáš Vološín. Bude se vhazovat po Forstově levačce.

56:47
    Bruslaři mají v těchto momentech lehkou územní převahu a hraje se více před libereckou brankou.

55:59
    Závěr oslabení dokonce tráví domácí tým v útočném pásmu, Várady se chystá zpátky na led!

55:20
    Bílí Tygři vzápětí už posílají kotouč daleko od branky Ferdinanda Macourka.

54:41
    Liberci se několikrát nepovedlo vyhodit a byla z toho solidní šance pro Vojtěcha Hradce, jehož střelu zblokoval Adam Král tak šikovně, že se puk konečně dostal alespoň do středního pásma.

54:03
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Várady – 2 min., krosček).

52:58
    Macourek drží puk, domácí jsou kompletní.

52:36
    Adam Vlasák vypálil od modré čáry. Ferdinand Macourek předvedl velmi dobrý zákrok, když si vyhlédl zpoza clony a schoval puk v rukavici.

51:46
    A znovu. Mladá Boleslav zatím otálí se střelbou a sama se připravuje o možný nápor.

51:21
    Hosté se sami vyhnali z pásma.

51:03
    Puk se dostal do rohu, rozhodčí okamžitě přerušil hru a nenechal hráče snažit se ho zpod bruslí vyšťourat.

Ondřej Belák

Branky a nahrávky: 20. Fiala (Jakubec, Janata), 29. Fiala (Jakubec, Janata), 33. A.Král – 14. P.Král (Steklý), 35. P.Král (Forst), 42. Hasman (Hurt, Šachl), 59. Steklý (Vlasák)

Bílí Tygři Liberec: Macourek (Pech) – Ehrenberger, Várady, Jakubec, P. Průšek, Macháček, Vápeník, A. Král – Zenker, Bartovič, Fiala (A), Hois (C), Vološín, Jansa, Janata, Prokůpek, Hájek.
    BK Mladá Boleslav: Forst (Hora) – Skok, Sypecký, Vochvest (A), Hlinský, Vlasák (A), J. Průšek – Šachl, Hasman, Hradec (C), Dobner, Hurt, Steklý, Mojsejev, P. Král, Gron, Šindelář, Lisler.