New Jersey – Philadelphia 3:0 (kon.) | NY Rangers – Colorado 3:7 (kon.) | Vancouver – Boston 2:1 (2:0 po s.n.)
Vegas – Dallas 5:4 (kon.)
HC Olomouc
9:0 (3:0, 2:0, 4:0)
AZ Havířov
Čtvrtek 09.12.2021, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina E

Děkuji vám za pozornost. (19:38:11)

Jednoznačný zápas, to byl ten dnešní v Olomouci. Domácí již po první třetině vedli nad hostujícím celkem z Havířova 3:0. Od první třetiny vedení pouze narůstalo. Po druhé třetině vedli Kohouti jíž 5:0. Hosté na tento výsledek nedokázali už nijak zareagovat, naopak domácí stále navyšovali. Ve třetí periodě přidali další čtyři góly, a konečný výsledek je tak vysoký 9:0. V poslední třetině si hosté dokázali vytvořit mnoho šanci, ale žádná z nich olomouckého Frgála nepřekonala. Olomouc tak navázala na vítězství z minulých zápasů.

59:58
    Více toho už v tomto zápase, ale neuvidíme.

59:08
    Domácí se stále snaží o zvýšení náskoku.

58:10
    Olomouc stále posílá množství střel na branku hostů.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:36
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Další střela další gól. VOJTĚCH NEORAL. Bez asistence.

55:37
    Hosté jsou uzavřeni v obranném pásmu.

54:57
    Olomouc už si hlídá každý Havířovský krok.

53:57
    Havířov zakládá nový útok.

52:30
    Přesné přihrávky Lukáše Boška využil DOMINIK JEŘÁBEK. Asistence: Lukáš Bošek.

51:15
    Po střetu u mantinelu zůstal ležet na ledě jeden z havířovských hráčů. Naštěstí to vypadá, že bude v pořádku.

49:30
    Vyrovnaný výkon na ledě již přešel. Olomouc ukazuje kdo má v tomto zápase navíc.

48:01
    Snahu bere velmi svědomitě.

48:00
    Olomouc se snaží Havířům ukázat kdo vede tento zápas.

47:49
    Domácí bleskově využívají početní výhodu o sedmý gól se postaral VOJTĚCH NEORAL. Asistence: Kalman, Bošek.

47:41
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Karas – 2 min., vysoká hůl).

46:32
    LUKÁŠ BOŠEK perfektně využil přihrávku Jeřábka , a poslal kotouč do pravého rohu havířovské branky. Asistence: Jeřábek.

Jakub Škoda

Branky a nahrávky: 6. Konobejl, 8. Galvas (Drábek, Belan), 14. Konobejl, 25. Šulgan, 27. Belan, 47. Bošek (Jeřábek), 48. Neoral (Kalman, Bošek), 53. Jeřábek (Bošek), 57. Neoral

HC Olomouc: Frgál (Čerbák) – Drábek (C), Marek, Němec, Šlahora (A), Vrána, Kalman, Galvas, -Šulgan, Miškovský (A), Kučera – Najman, Jeřábek, Pastrnek -Bošek, Konobejl – Neoral, Belan
    Trenér: Jan Křivohlávek

AZ Havířov: Přecechtěl (Maňásek) – Bortoli, Beleš, Maršálek, Valouch, Zielinski, Pilíšek, Vadovič – Karas, Kubečka, Middleton – Hansel, Jelének, Jung – Svozil, Loza, Toma
    Trenér: Tomáš Urbánek

Rozhodčí: Jan Grygera – Pavel Mikšík, Petr Přecechtěl