Žďár n/S – Opava 7:6 (po pr.) | Písek – Kobra 2:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 9:4 (kon.)
Kopřivnice – SHK Hodonín 5:3 (kon.) | Letňany – Nová Paka 5:0 (kon.) | Hronov – Bílina 8:4 (kon.)
Klatovy – Havlíčkův Brod 5:4 (po pr.) | Řisuty – Příbram 1:5 (kon.) | Tábor – Cheb 6:0 (kon.)
Děčín – Dvůr Králové n. L. 3:7 (kon.) | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 4:5 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
4:5 (3:1, 1:3, 0:1)
Mostečtí Lvi
Sobota 18.12.2021, 18:002. liga skupina Sever (ČR) • 24. kolo

Jablonec vedl nad Mostem 4:1, ale Most dokázal v divoké druhé třetině, kdy hrál spoustu přesilovek pět na tři, vyrovnat, a ve třetí třetině rozhodl svým čtvrtým gólem v utkání mostecký Jakub Procházka. Zápas byl v závěru hodně nervózní, ale viděli jsme zajímavý zápas a hosté měli v závěru více sil. Letos jsme se vám z Jablonce nad Nisou přihlásili naposledy. Znovu se odtud přihlásíme až v roce 2022. Přejeme vám veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku! (20:25:08)

59:59
    Mrkvička ještě hledal zcela volného Abrahama, který ale puk nedokázal trefit a z dobré pozice vystřelit.

59:54
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Křepelka – 2 min.).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Steinocher – 2 min., hrubost).

59:54
    V šanci byl ještě Kapička, ale bekhendem nedokázal zvednout dosttečně puk Kubík puk chytá.

59:15
    Mrkvičkova rána sražená, puk j ve středním pásmu.

58:39
    Vlci budou hrát v šesti.

58:39
    Trochu záhadně posunutá mostecká branka. Vhazovat se bude před Kubíkem.

57:46
    V obroivskéí šanci se ocitl Abraham, ale z mezikruží Kubíka nepřekonal.

56:45
    Hosté jsou v plném počtu.

56:16
    Hrubá chyba domácích v oslbení. Mical ji ale nevyužil, Jelínek ho vychytal.

55:59
    Teď už Mrkvička přihrávku dostal, ale jeho pokus byl sražen mimo. Hosté už jsou ve čtyřech.

55:20
    Mrkvička byl připraven na střelu, ale puk se k němu nedostal.

54:45
    Domácí trenér Plíhal si vzal oddechový čas.

54:45
    Domácí budou hrát přesilovou hru pět na tři celou minutu a 12 vteřin. Steinocher jde ven za nedovolené bránění.

54:16
    Mrkvička pálil nebezpečně od modré, ale puk skončil mimo.

53:57
    Vyloučen hostující Písařík za hákování.

53:00
    Steinocher v šanci, pálil z levé strany, ale Jalínek puk betonem vyrazil.

51:50
    Jursa v oslbení pálil z pravého kruhu, ale Kubík chytá.

David Schlegel

Branky a nahrávky: 9. Hájek (Kapička, Bouřil), 14. Křepelka (Mrkvička), 20. Král (Bouřil, Had), 23. Brokeš (Abraham) – 1. Procházka (Šimeček, Písařík), 30. Procházka (Urbánek, Havlůj), 34. Kýhos (Procházka), 37. Procházka (Kýhos, Stříbrný), 46. Procházka (Písařík, Havlůj)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Krofta) – Bitman, Abraham, Had, Mrkvička (C) – Brokeš (A), Křepelka, Jursa – Hájek, Král, Kapička – Hric, Homolka (A), Bouřil.
    Trenér: Tomáš Plíhal

Mostečtí Lvi: Kubík (Kovařík) – Šesták, Fučík, Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Hoffmann – Písařík, Řehoř, Mical – Kýhos (A), Böhm, Šimeček – J. Procházka, Stříbrný, Dohnal – Drašar.
    Trenér: Vladimír Machulda

Rozhodčí: Domský – Toman, Janíček