Česko U16 – SR 18 4:3 (po pr.)
Česko U16
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
Sobota 18.12.2021, 15:30 • Lodowisko Jantor Katowice, Katowice • Turnaj olympijských nadějí Visegrádské čtyřky (ženy)

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (17:38:53)

Češky poráží výběr Slovenska U18. Rozhodla o tom v druhé minutě prodloužení Zikmunda Mazancová. Znamená to že v konkurenci o dva roky starších dívek na Turnaji olympijských nadějí Visegrádské čtyřky v Katowicích Češky ještě neprohrály. Dnešní výhrou 4:3 v prodloužení nad Slovenskem navazují na včerejší výhru 4:1 nad Maďarskem.

61:53 Zikmunda MAZANCOVÁ - 4:3

61:53
    Česko U16 právě vstřelilo branku!
    První velká šance v prodloužení a hned je z toho gól. Adéla Fromová se krásnou individuální akcí dostala před branku, ale puk do brány nedostala. Pro dorážku si však přijela ZIKMUNDA MAZANCOVÁ a ta už úspěšná byla. Asistence: Adéla Fromová.

61:00
    První minuta prodloužení je za námi a zatím jsme žádnou větší šanci neviděli.

60:01

Třetí třetina nám nabídla jednu branku a to do branky Šenkové. Necelé čtyři minuty do konce přesilovou hru využila Lilien Beňáková. Následovat bude prodloužení.

60:00

58:52
    Lucie Velinská se dostala až mezi kruhy a vypálila tvrdou střelu do Debnárové.
    57:02 Lilien BEŇÁKOVÁ - 3:3

57:02
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    LILIEN BEŇÁKOVÁ dostala krásnou nahrávkou a osamocena před poodkrytou brankou vyrovnává na 3:3. Asistence:

56:35
    Chladová dává Slovenkám šanci na vyrovnání.

56:34
    Vyloučení v týmu Česko U16 (Chladová – 2 min., naražení zezadu).

55:23
    Nemčeková střílela od modré čáry, ale na Šenkovou si nepřišla.

52:46
    Nahození Johanny Tischler chytila do své lapačky připravená Debnárová.

51:46
    Jílková se otočkou dostala přes dvě Slovenky, nahrála Jebouskové a ta střílela nad rameno Debnárové, která si ovšem střelu pohlídala.

50:19
    Linda Vocetková si pěknou kličkou obehrála bránící Slovenku, předložila puk Hujové, ale ta nemířila přesně.

48:14
    Fromová jela sama na Debnárovou. Přehodila si puk z bekhendu na forhend, ale střela se jí vůbec nepovedla.

Filip Prokeš

Branky a nahrávky: 17. Jebousková (Jílková), 22. Skořepová (Mazancová), 25. Hujová, 62. Mazancová (Fromová) – 18. Fančovičová (Beňáková), 32. Beňáková, 58. Beňáková

Česko U16: Šenková (Nováková) – Stýblová, Slavíčková, Paroubková, Tischler, Velinská, Prošková, Mazancová, Hujová – Felcmanová, Vocetková, Skořepová, Hračová, Pietrszová, Mazancová, Jílková, Chladová, Čabelová, Šťástková, Jebousková, Fromová.
    Trenér: Rudolf Valla

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Debnárová (Medviďová)– Stern, Nilabovičová, Mandelíková, Nemčeková, Mateičková, Galisová, Halušková – Glosíková, Beňáková, Blichová, Štetiarová, Dobiašová, Donovalová, Taricsová, Tóthová, Fančovičová, Senková, Paulínyová
    Trenér: Gabriela Sabolová