Rusko – Švýcarsko | 4:2 (kon.) | | | Německo – Česko | 2:1 (po pr.) | | | Švédsko – Slovensko | 3:0 (kon.) |
Švýcarsko – USA | 1:0 (kont.) |
Mountfield HK – Třinec | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 6:4 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 5:3 (kon.) |
Motor ČB – Plzeň | 4:2 (kon.) | | | Litvínov – Pardubice | 1:5 (kon.) | | | Liberec – Zlín | 4:1 (kon.) |
Calgary – Edmonton | 0:0 (odl.) |
Čerepovec – Viťaz | 2:3 (po pr.) | | | CSKA Moskva – Dynamo Moskva | 3:4 (kon.) | | | Jokerit – Kunlun | 7:1 (kon.) |
Soči – Čeljabinsk | 2:4 (kon.) | | | Riga – Omsk | 3:4 (po pr.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 4:2 (kon.) |
Neznámý – Kuopio | 0:0 (zruš.) | | | Neznámý – Davos | 0:0 (zruš.) |
Švýcarsko – Česko | 0:0 (zruš.) |
Česko U17 – Třinec junioři | 5:4 (po pr.) | | | Česko – Finsko | 0:0 (zruš.) |
Kopřivnice – Kometa Brno B | 3:4 (kon.) |
Česko – Slovensko | 9:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 8:1 (kon.) | | | Košice – Michalovce | 2:1 (po pr.) | | | Trenčín – Nové Zámky | 0:0 (odl.) |
Spišská N. Ves – Prešov | 4:2 (kon.) | | | HC Slovan – Nitra | 5:3 (kon.) | | | Poprad – Zvolen | 5:1 (kon.) |
Skalica – Levice | 6:2 (kon.) | | | Trnava – Žiar nad Hronom | 3:5 (kon.) | | | Vlci Žilina – Martin | 4:3 (po pr.) |
Dubnica – Humenné | 5:1 (kon.) |
Kometa Brno – BLESK | 15:1 (kon.) | | | Mountfield HK – BLESK | 2:6 (kon.) | | | Poruba 2011 – Zlín | 3:6 (kon.) |
Pardubice – Kometa Brno | 7:1 (kon.) | | | Zlín – Mountfield HK | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Poruba 2011 | 0:7 (kon.) |
Pardubice – BLESK | 1:4 (kon.) |
konec
TSS GROUP Dubnica
5:1
(0:0, 3:0, 2:1)
HC 19 Humenné
Viktor Kalinács
Branky a nahrávky:
24. Sojčík (Švec, Ondruš), 28. Ondruš (Švec, Beták), 34. Sojčík (Maniaček, Ďuriš), 49. Haščák (Tábi), 60. Sojčík (Ondruš, Beták) – 42. Farkaš (D. Markuš)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
TSS GROUP Dubnica:
Gabriš (Bednár) – Mikuš, Švec, Trška, Dubeň, Cebák, Urban, Janík, Putala – Beták, Ondruš, Sojčík – Haščák, Ďuriš, Tábi – Maniaček, Vaňo, Andrisík – Cerda, Korbel, Krajčovič
Náhradníci:
Trenér:
HC 19 Humenné: Rabčan (Balogáč) – Novický, Chovan, Pichnarčík, Kaščák, Ivanov, Jacko, A. Markuš – Borov, Krajňák, Horvát – Macko, D. Markuš, Farkaš – Veličkin, Šimčák, Solomončak – Kiss, Kišmatulin, Šiňanský
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC 19 Humenné: Rabčan (Balogáč) – Novický, Chovan, Pichnarčík, Kaščák, Ivanov, Jacko, A. Markuš – Borov, Krajňák, Horvát – Macko, D. Markuš, Farkaš – Veličkin, Šimčák, Solomončak – Kiss, Kišmatulin, Šiňanský
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (Tikon Ivanov – 5 min., hrubosť + osobný trest do konca zápasu, hrubosť).
Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Lukáš Tábi – 5 min., hrubosť + osobný trest do konca zápasu, hrubosť).
Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Enrik Švec – 2 min., hrubosť).